skolky
 

menu

 

 

menu

menu

 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

Sencor SEC 195 školní kalkulačka

08.04 10:17 - 2014
Kontakt: fous-pribram@fous-pribram.cz

Hrajeme se s kuličkami.

08.04 07:17 - 2014Hrajte si s kuličkami a vytvořte barevné mozaiky.

Rozšířili jsme nabídku barev vatových kuliček, nabídku dřevěných lišt (rámečky na obrázky) .... Můžete se nechat inspirovat příklady z naší nové "Knihy inspirací" a budeme rádi, když se o Vaše nápady s námi podělíte. Vše najdete na našem e-shopu www.bd-tova.cz.


Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte se a využijte tak výhodnějších cen.
Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma.

Děkujeme.

BD-TOVA, s.r.o.
Bohunická 81, 619 00 Brno
Tel.: 511 129 277, tel./fax.: 547 212 284
e-mail: grmelova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz


Kontakt: grmelova@bd-tova.cz

07.04 19:00 - 2014
Kontakt:

Muzia.cz | Novinky 2014-04-06

07.04 10:43 - 2014
V případě, že se Vám text emailu nezobrazuje správně, můžete si jej zobrazit přímo na stránkách obchodu.


Vážení zákazníci. 

Zasíláme Vám pravidelný přehled novinek. V případě, že nenajdete požadovaný titul, neváhejte nás kontaktovat! Většinu českých i zahraničních titulů Vám můžeme objednat a dodat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš Team Muzia.cz 

Noty | Zpěvníky | Knihy o hudbě | Hudební teorie | Notový papír 
 
TITULY TÝDNE 6.4. - 13.4. | Slevy 15%
Informace o titulu si zobrazíte kliknutím na příslušný obrázek 
Album | ARIE ANTICHE 1. díl (+2CD) (PARISOTTI) | Noty pro sólový zpěv - NR14032200.jpgAlbum | ARIE ANTICHE 2. díl (+2CD) (PARISOTTI) | Noty pro sólový zpěv - NR14032300.jpgAlbum | ARIE ANTICHE 3. díl (+2CD) (PARISOTTI) | Noty pro sólový zpěv - NR14032400.jpgAlbum | ARIE ANTICHE 4. díl (+2CD) (PARISOTTI) | Noty pro sólový zpěv - NR14032500.jpgAlbum | ARIE ANTICHE 5. díl (+2CD) (PARISOTTI) | Noty pro sólový zpěv - NR14032600.jpg
 
NOVINKY | Klasická hudba | Urtexty
Richter Franz Xaver | Sonáty pro příčnou flétnu (housle), cembalo a violoncello (ad lib.) | Noty na příčnou flétnu - Partitura a party - UT50189.jpg

Naskladnili jsme několik titulů z edice Wiener Urtext, které Vás jistě svou kvalitou přesvědčí.

Podrobnosti si můžete zobrazit kliknutím na obrázek vlevo.

 
NOVINKY 16.2.- 9.3.
Muzia.cz | Novinky | Noty | Zpěvníky | Knihy o hudběPodrobné informace o naskladněných titulech a novinkách si můžete zobrazit kliknutím na obrázek.  
  
SLEVY PRO INSTITUCE
Muzia.cz | Slevy pro instituce | Noty | Zpěvníky | Knihy o hudběNa všechny objednávky zaslané prostřednictvím internetové prodejny Muzia.cz obdržíte 5% slevu. Pokud je již vybraný titul zlevněný, sleva 5% se přičítá. Podrobné informace o slevě se Vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo.  
  
Kontakt:

Projekt „EU Peníze školám“

04.04 10:14 - 2014

Projekt „EU Peníze školám“

Společné dlouholeté zkušenosti učitelů a našich odborníků = úspěšný projekt

Déle než 7 let společně s Vámi měníme způsob výuky ve školách. Snažíme se o uživatelsky přívětivé řešení efektivního využívání ICT ve výuce celého spektra předmětů, která umožňuje aktivní zapojení žáků.

S projektem „EU Peníze školám“ máte jedinečnou možnost změnit a zviditelnit Vaši školu. Není to jen o technologii, je to o celkovém rozvoji myšlení každého studenta, každého učitele, a o jejich vzájemné interakci.

Každá škola má své potřeby, představy a nároky, proto jsme tu my, abychom Vám poradili. Zavolejte či napište nám, my za Vámi přijedeme, zjistíme potřeby Vaší školy, pomůžeme se zorientovat v široké nabídce produktů a připravíme Koncept rozvoje školy a efektivní využití financí, které nabízí projekt „EU peníze školám.“

INTERAKTIVNÍ VÝUKA = Aktivní zapojení žáků do výuky

Nezapomínáme, že v centru dění je vždy žák. Změny ve škole a modernizace výuky by měly odkrýt potenciál každého studenta.

Většina si  pojem interaktivní výuka spojí s INTERAKTIVNÍ TABULÍ.  Není to však jen o tabulích, ale i o ostatních interaktivních pomůckách, jako jsou odpovědní systémy, hlasovací zařízení, jazykové laboratoře, měřící systémy pro přírodní vědy, aj………ŠKOLA HROU!.....

Důležitá je především integrace správného HW, SW a další techniky do výuky podpořená následným vzděláváním pedagogů. Nedílnou součástí je také zajištění technické podpory a servisu v dlouhodobém horizontu.

!!!  BUĎTE I VY Activními UČITELI !!!

 

Kontakt: obchod@art-vision.eu

Nábytek pro MŠ a ZŠ v nových pestrých barvách

04.04 07:48 - 2014
Kompletní vybavení nábytkem pro MŠ v našem novém online KATALOGU

Kontakt: obchod@tvar-kt.cz

Enkaustický vosk BLOK od 10 ks

03.04 19:52 - 2014
AKCE na enkaustický vosk...od 10 ks
cena 25 Kč/ks! Výběr z palety 48 barev...vše skladem. Objevte kreativní malování voskem...více info na www.voskovka.cz


Kontakt:

Velikonoce ve Ctěnicích

03.04 11:14 - 2014

Velikonoce ve Ctěnicích

 

Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř

 

Zámecký areál Ctěnice pořádá od 12. 4. do 13. 4. Velikonoce ve Ctěnicích. Ve výstavním sále špejchar budou připraveny velikonoční tvůrčí dílny, v jejichž rámci si návštěvníci budou moci uplést vlastní pomlázku a vyrobit další typické velikonoční předměty.

Koncert souboru Spirituál kvintet o den později zahájí Rok české hudby ve Ctěnicích, během kterého se představí 6. 7. 2014 Iva Bittová, 20. 7. Karel Plíhal, 31. 8. Dětská opera Praha
a 6. 12. Chorea bohemica.

 

12. 4. 2014 od 10:00 do 17:30 hodin

Velikonoční tvůrčí dílny, výstavní sál špejchar

Již podruhé se v Zámeckém areálu Ctěnice uskuteční řemeslné velikonoční dílny inspirované vším, co k Velikonocům patří. Návštěvníci všech věkových kategorií budou mít možnost setkat se s řemeslnickými mistry z jihočeských Doudleb či ze Strakonic i Prahy a vyzkoušet si některé z tradičních rukodělných technik. Vyrobí si vlastního velikonočního zajíčka, seznámí se s několika variantami zdobení vejdunků nebo si vyzkouší svou zručnost při splétání pomlázky.

13. 4. 2014

Koncert souboru SPIRITUÁL KVINTET v 15:00, kočárovna

Soubor ve své základní sestavě působí na české hudební scéně již od roku 1960, a přesto se mohou posluchači a návštěvníci jejich koncertů těšit vždy na nový zážitek. Na programu tohoto koncertu jsou tradicionály v úpravách Jiřího Tichoty, Dušana Vančury a Jiřího Holoubka.

Vstupné na koncert: 180,- Kč / 90,- Kč sleva pro důchodce, studenty, děti od 6 let a držitele průkazek ZTP. Předprodej vstupenek v pokladně zámku.

 

Rok české hudby ve Ctěnicích

13. 4. 2014 Spirituál kvintet

6. 7. 2014 Iva Bittová,

20. 7. 2014 Karel Plíhal,

31. 8. 2014 Dětská opera Praha

6. 12. 2014 Chorea bohemica

 

Kontakt: behenska@muzeumprahy.cz

Trojhranné pastelky

03.04 10:52 - 2014

Trojhranné pastelky

Jejich používání umožňuje získání správných grafomotorických návyků a výrazně tak umožňují předcházet dysgrafickým potížím. Trojhranný tvar vyvinul Bruynzeel® s Amsterdamskou Universitou již před 60 lety. V současnosti existuje mnoho plagiátů, ty jsou jenom ergonomické, a na získání správných grafomotorických zpravidla nevhodné. Tužky a pastelky mají optimální tloušťku 7 mm v trojhranném provedení, které neumožňuje jiné než správné držení. Tento rozměr je výhradně doporučován pro děti a do škol odbornými pracovníky. Více po kliknutí:
Vyrobeno s přesností 0,05mm a slepeno 2 lepidly po celé délce. Nelámavé i při nešetrném zacházení.

 • Tuha 3,3 mm
 • Nelámavé, za 20 let prodeje ani jedna stížnost!
 • V sadách i jednotlivě 14  barev, keré můžete míchat
 • Budete je používat déle než jiné podobné pastelky, zaručeně
 • Obrázek:

  Kontakt: logo23@seznam.cz

  Východočeské muzeum v Pardubicích - Stálé výukové programy pro školy

  03.04 09:58 - 2014

  Stálé výukové programy


  Peníze dříve a dnes    ( NOVINKA ! )
  - výukový   program ve stálé  expozici  Peníze v Čechách 1520–1620

   Výstavní instalace renesančních mincí v reprezentačních sálech zámku umožňuje přiznat tento interiér z 16. století jako samostatný exponát. Mimořádný charakter těchto prostor dokreslují i rozsáhlé fragmenty malířské výzdoby z počátku druhé třetiny 16. století. Samotná expozice představí žákům nejen vzácné a na pohled efektní zlaté dukáty a stříbrné renesanční tolary. Na pardubickém zámku se seznámí i s těmi penězi, kterými se v 16. století skutečně běžně platilo a za které naši předkové nakupovali.

  Výukový program prostřednictvím autentických předmětů, replik a aktivizujících prvků přiblíží dětem fenomén peněz, historický vývoj jejich forem, výrobu a funkci. Podpoří budování jejich finanční gramotnosti, pomůže jim rozvíjet hodnotovou orientaci a přispěje k uvědomění si hodnoty peněz. Na základě samostatné práce se žáci seznámí s ruční výrobou mincí. Zájemci si mohou jako upomínku zhotovit repliku malého groše.

  Pozvánka ke stažení zde  Příroda kolem nás

  - výukový program, který probíhá přímo v expozici Příroda východního Polabí

  Žákům zprostředkovává poznání přírody prostřednictvím velkoformátových fotografií a dioramat přerůstajících do prostoru výstavních sálů tak, jakoby se ocitli přímo uprostřed přírody. A protože v přírodě nemají rostliny a zvířata cedulky se jménem, nenajdete je ani v naší expozici. Kdo ovšem touží po pojmenování jednotlivých vystavených exponátů, musí se trochu snažit....

   A právě na tomto je postaven jeden z výukových programů, který je pro žáky připraven. Doplnit chybějící názvy nejznámějších živočichů do písemného průvodce výstavou nebude možná pro každého snadné. V tom případě si snad lépe poradí s jinou variantou a správně zařadí vybrané živočišné druhy do typického prostředí. A kteří živočichové se v daném prostředí nevyskytují nebo se naopak mohou potkat? To už zase rozhodnou sami žáci. Odměnou bude získání odpovědí na množství zajímavých otázek, které si ovšem sami budou muset vyhledat na textových tabulích. Program je připraven v různých modifikacích s ohledem na věk žáků.  

  Fotogalerie se zobrazí po kliknutí ZDE  Hračky našich předků
  - výukový program realizovaný v expozici  Bylo, nebylo…

  Hračky v expozici ožívají pohádkovými příběhy a vtahují žáky do světa dětské fantazie. Klasická pohádka Hanse Christiana Andersena „Cínový vojáček“ navozuje atmosféru měšťanské domácnosti, dětského pokojíčku plného hraček a her. „Princezna na hrášku“, další příběh z pera velkého pohádkáře, je pozadím pro spoustu panenek, postýlek i kočárků. „Šípková Růženka“ sní svůj sen mezi hrady z kostek, postavenými z různých stavebnic. Kuchyňky, nádobíčko a lidové hračky jsou propojeny s lidovou pohádkou „Hrnečku vař“. Poslední příběh „O panence, která tence plakala“ z cyklu pohádek „Povídání o pejskovi a kočičce“od Josefa Čapka tvoří rámec pro hračky z 30. až 40. let 20. století. V dalších vitrínách jsou instalovány tématické celky, například velké domácí loutkové divadlo…

  Výukový program ukáže žákům, s čím si hráli jejich předkové, vzpomene jejich hry, zábavu a samozřejmě také jejich tehdejší povinnosti. Dozvědí se, z jakého materiálu se hračky dříve dělaly a kdo je vyráběl. Zjistí, že hračka neslouží pouze k zábavě, ale má i jinou roli. Pokusí se poznat známou pohádku, která se před nimi na obrázku odehrává, vzpomenout si na jejího autora a vybrat hračky, které by do dané pohádky mohly patřit.


  Fotogalerie se zobrazí po kliknutí ZDE

  Pozvánka ke stažení zde


  Kontakt: prochazkova@vcm.cz
  <<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163  >>