Spravujeme pro Vás portály škol a propojujeme je na firmy s produkty a službami pro děti a pro školy. Jsme s Vámi již 15 let.
Portál Mateřských škol
www.materskeskolky.cz

Aktualizujte svůj zápis v portále Mateřských škol!


Rádi bychom Vám touto cestou nabídli aktualizaci Vašeho zápisu, který je v tomto portále zveřejněn. Jelikož je každá škola v ČR ze zákona povinna zveřejňovat své informace …a to nejen na svých webových stránkách či stránkách města/obce, ale i na volně přístupných místech pro veřejnost, je tento portál mateřských škol ideálním řešením zviditelnění Vaší školy a zároveň Vám přináší velké množství výhod během Vaší veřejné propagace.

Zápis v portále je možný nyní zaindexovat za zvýhodněnou cenu a to pouze za

3 Kč/den tj. za zvýhodněnou cenu 1000 Kč na rok.


S propojením na portál Vaše MŠ dále získá:
 1. Viditelnost Vaší školy na předních pozicích SEZNAM.cz a GOOGLE.cz – 99 % vyhledávaní v ČR
 2. Viditelnost na celém internetu pokud někdo zadá do vyhledávačů klíčová slova: Mateřské školy, mateřské školky, předškolní školství, Pro školy, atd... vyhledá na prvních pozicích.
 3. Zápis v portále www.materskeskolky.cz s propojením na Vaše www stránky - každý nezná www adresu Vaší školy, ale přes zápis v portále se na Vaše www rychle dostane.
 4. Přes portál www.materskeskolky.cz a jeho partnerské portály projde ročně okolo 6 000 000 lidí - prokazatelná viditelnost a zveřejnění Vaší poctivě odvedené práce.
 5. Propojení na portály školství - www.pro-skoly.cz  portál s nabídkami produktů a služeb pro školy od firem po celé ČR ročně aktualizovaný (nabídky v případě zájmu i na Váš e-mail každé pondělí)
 6. Propojení na poptávky - Vaše škola může zadávat poptávky produktů a služeb v portálech propojených na firmy v ČR s produkty a službami pro školy
 7. Propojení na portály práce - www.volnamista-prace.cz portál zaměřený na poptávku a nabídku volných míst ve školství
 8. Propojení na akce, diskuze, odborné články, pohádky online, věci pro děti.
 9. Další propojení na protály pro školy a rodiče jako je Školský zpravodaj, základní školy, střední školy, umělecké školy, atd.
 10. Technickou podporu našich operátorů a techniků na telefonu, kteří Vám rádi pomohou nejen se službami portálů, ale pokud to bude v našich silách i s případnými technickými problémy.


Poskytneme Vám i tyto další služby s 50% slevou:
 • Profesionální tvorbu Facebookového profilu Vaší školy s propojením na www prezentaci
 • Tvorbu nových www stránek Vaší školy s administrací a vlastní grafikou vyjadřující směr a myšlenku studijního a výchovného  zaměření Vaší školy. + kalendář akcí s možností řazení a rozdělování různých aktivit a oborů.
 • SEO - prosazením na zvolená klíčová slova = propagaci Vaší  školy na celém internetu
 • Kompletní technickou podporu po dobu zápisu

Jak portál najít?

Na portále Seznam.cz nebo na Google.cz stačí zadat mateřské školy a přejít na prvotní nalezený odkaz tzv. prověřené školy www.materskeskolky.cz

Kdo ho spravuje?

Jsme s Vámi již 15 let:

Tovární 1112
53701 Chrudim
Tel: 469 620 064
webmaster@materskeskolky.cz
 www.internettop.cz

Jak se zapojit?

Vaše škola je již v databázi Mateřských škol uvedena. Překontrolujte nyní prosím správnost údajů. V případě potřeby provedeme úpravu Vašich údajů za Vás. Dále Vám budou přiděleny hesla pro vlastní správu účtu a využívání všech VIP služeb na největších portálech školství v ČR.

Váš odkaz / www stránky v portále zaktivníme do 5 minut.

Kontakt na naše operátory

Budeme rádi, pokud se rozhodnete pro zvýhodněnou spolupráci a využijete všech našich nabízených služeb, které jsme připraveni Vám kdykoli odborně poskytnout.

V případě Vašeho zájmu Vás budeme kontaktovat a po překontrolování údajů provedeme za Vás všechna nastavení, změny a zápisy aktuálních údajů!

Pokud Vaše škola s portálem již spolupracuje, bude Váš zápis v portále aktualizován technickou podporou.

Děkujeme Vám admin MŠ

Portál Mateřských škol  je nejvyhledávanější portál v ČR. Denně je na tomto portále zobrazeno okolo 20 000 uživatelů Internetu.

 • Jsme s Vámi na internetu již 15 let
 • 6 000 000 uživatelů ročně vyhledává přes tyto portály školy v ČR
 • Sdílíme informace z 11 500 školských zařízení po celé ČR na 10 portálech školství
 • Vyhledáváme a  pro Vás ročně firmy s VIP nabídkou pro školy, děti a rodiče
 • Spravujeme portály volných míst ve školství, portály firem i školský zpravodaj
 • Zajišťujeme pro Vás technickou podporu, pomoc, rady, aktuální odkazy po celý rok v ceně zápisu na největším portále Mateřských škol v ČR
Potřebuje Vaše škola nové www stránky? Nabízíme Vám 50% slevu!
Ukázat  nabídku pro tvorbu www prezentací v redakčním administračním systému.
Přejít na portál MŠ

Aktualizujeme zápisy v největší databázi MŠ v ČR,
prosíme o kontrolu Vašich
údajů.

 Jsou Vaše údaje v databázi MŠ správné?

Zadejte název Vaší ulice nebo město ve které se Vaše MŠ nachází a zvolte odeslat

 
odeslat

Vaše škola je již v portálu uvedena!
Pokud údaje v databázi nebo zde správné nejsou, kontaktujte nás a spolu je opravíme.

Všechny tyto portály jsou spravovány společností Internet Top s.r.o. a vznikly na podporu škol v ČR. Spoluprácí s portály, zviditelňujete Vaší školu, ale zároveň se podílíte i na provozuschopnosti  a udržitelnosti těchto portálů se službami a produkty podporujícími Vaší činnost a činnost všech škol v ČR v dalších letech. Napomáháte tak informovat rodiče a širokou veřejnost.

Portál MŠ
Jsme na Facebooku
Internet Top s.r.o.
Aktualizace Vaší Mateřské školy na portále www.materskeskolky.cz

Aktualizací Vašeho zápisu získáte reindexaci dat, propojení na firmy s produkty a službami pro děti, výhody uvedené na portálu Mateřských škol. Umožníte chod těchto portálů v dalších letech.
Děkujeme Vám a těšíme se na další spolupráci.