skolky
 

menu

 

 

menu

 
Zobrazení dnes: 10
Zobrazení včera: 11781
Zobrazení 2019: 2012202
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61671625

 

menu

 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

Školská zařízení rychle, levně, účelně.Ušetříme vám pení, čas a nervy.

03.09 08:39 - 2014


Ušetříme vám peníze, čas a nervy. Dodáváme na klíč školská zařízení. Mateřské školy, školy, družiny a pod. Přístavby, nástavby, nové budovy.

Školské zařízení stavíme systémem prostorové modulace, která šetří čas - školku Vám dodáme do dvou měsíců od objednávky, peníze - budova je min. o 30% levnější než budova postavená standardní metodou a nervy tím, že vše na čem se domluvíme platí a nefakturujeme žádné vícepráce. A to vše při zachování hygienických,protipožárních a tepelnězvukových požadavků.

Nemusíte se ani obávat strohého vzhledu budovy, což prokázaly jak naše reference, tak studentské práce v rámci architektonických soutěží, které každým rokem pořádáme.

Modulární budovu můžete mít i v nízkoenergetickém standardu, při zachování všech výhod, které modulární výstavba poskytuje.

Školu nebo školku si můžete buď koupit nebo pronajmout. Bližší informace získáte na školské zařízení rychle a cenově výhodně.

P.S. Až přestane baby-boom nebo už budovu nebudete potřebovat, můžete například školku přemístit na jiné místo nebo ji prodat bez vazby na pozemek. Naše školky využívají nebo budou využívat v Jihlavě, Rychnově u Jablonce, Pozořicích, Staňkově, Modřicích a dalších. Rychlost jsme prokázali, když jsme dodali za dva měsíce 22 třídní školu do zemětřesením postižené italské město L´Aquila. Úspory jsme prokázali při první modulární mateřské škole v ČR.

 

Kontakt: marketing@container.cz

02.09 13:13 - 2014
Kontakt:

Bazén pro školy v přírodě ZDARMA

02.09 10:24 - 2014
Velké rekreační středisko Parkhotel Mozolov si Vám dovoluje  nabídnout velkou akci platnou do konce roku 2014. Při reservaci do konce roku 2014, školy v přírodě na rok 2015 budete mít krytý vyhřívaný bazén o teplotě 30° po celou dobu pobytu zdarma.
Děkujeme a těšíme se na Vás 
Kontakt: mozolov@hotel-cz.com

Rodinné loutkové divadlo

01.09 10:49 - 2014
rodinné divadlo
Pro děti od 4 let (dle věku lze upravit náročnost programu)
Kapacita cca 20 dětí

Časová náročnost 40 – 90 minut 
(+ 40 minut prohlídka)
Použitý materiál: karton, špejle, laťky, barvy (tempery, fixy, pastelky)

Cena: 50 Kč - v ceně je vstup do muzea
 

Účastníci tohoto programu se seznámí s fenoménem rodinných loutkových divadel u nás a vytvoří si vlastní divadlo s plošnými marionetami z papíru. Při výrobě lze vycházet z typizovaných divadélek z minulosti nebo pracovat dle vlastní fantazie či popřípadě potřeby (možnost zkoordinovat s probíraným učivem ve škole – literatura, dějepis, výtvarná výchova). Práce na vytvoření divadla je skupinová – někteří vyrábějí loutky, jiní dekorace a divadlo. Skupina si odnese jedno kompletní divadélko s loutkami.

Kontakt: olga.havlikova@puppets.cz

Bramborové divadlo

01.09 10:47 - 2014
bramboroví divadlo
Pro děti do 7 let
Kapacita cca 20 lidí
Časová náročnost cca 50 minut
Použitý materiál: brambory, špendlíky, hřebíčky, barevné papíry, korálky, látky, tavná  pistole, dlabací nástroje, akrylové barvy atd

I když První světová válka znamenala celkový útlum kultury, loutkářství u nás rozhodně nevymizelo a dokonce si našlo cestu i do těch nejhorších podmínek, jako byla válečná fronta. Loutky se vyráběly z toho, co se v polních podmínkách mohlo nalézt, např. i z brambor. Bramborové divadlo patří nejen do zákopů, hrálo se i na jarmarcích, ale třeba i v divadle. Na tomto programu si vyrobíte jednoduchého maňáska z brambory a zahrajeme si s nimi i drobné epizody ze života. Program rozvíjí manuální zručnost a představivost. 

Kontakt: olga.havlikova@puppets.cz

RAJAN EKO s.r.o. - Vzduchová trampolína 50% sleva AKCE trvá do konce září

01.09 10:40 - 2014
Dobrý den,
akci na oblíbenou vzduchovou trampolínu trvá.

MIMOŘÁDNÁ AKCE TRVÁ DO KONCE PRÁZDNIN 50%  SLEVA

VZDUCHOVÁ TRAMPOLÍNA 6,0 X 6,5 M


AKČNÍ cena z roku 2013 a LETÁK KE STÁHNUTÍ ZDE


S pozdravem firma RAJAN EKO s.r.o.

Jitka Janichová
mobil: 777 575766
info@rajan-eko.cz
 
RAJAN EKO s.r.o.
Dobrovského 331
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Kontakt: info@rajan-eko.cz

Indoor kolotoče Gabi - zaváděcí sleva 20 % - do konce září

31.08 19:30 - 2014
Indoor kolotoče Gabi
zaváděcí sleva 20 % z ceny bez DPH
sleva platí do konce září


Indoor kolotoče Gabi


  • Unikátní dětské kolotoče pro veřejné prostory jako jsou mateřské školy, dětské koutky, jesle, dětské domovy apod.
  • Kompatibilní ramena, použitelná pro všechny druhy kolotočů Gabi (po pořízení jednoho kolotoče už jen dokupujete komponenty dalších kolotočů: sedačky, koloběžky, dřevěné koníky, otáčidla, lavičkové sedáky)
  • Kovová středová tyč se 4 rameny je rozepřena mezi stropem a podlahou


Prezentační video kolotočů i Mini tělocvičny můžete zhlédnout na naší firemní kartě i webových stránkách.
Kontakt: sobkova.lenka@seznam.cz

podzimní škola v přírodě

29.08 11:59 - 2014

Vážení přátelé  „přijďte pobejt“ !

 Takto po krkonošsku Vás zveme  na podzimní školu v přírodě . V našem penzionu najdete skvělé zázemí a podmínky pro hry a sportovní vyžití dětí všech věkových skupin.

V  prostorném oploceném zatravněném areálu je k dispozici travnaté hříště na malou kopanou, volejbalové hřiště, hřiště se sítí na nohejbal, badminton, basketbalový koš, pískoviště, průlezky a houpačky , venkovní bazén , terasa, ohniště,udírna. Dále pak  místnost se stolním tenisem, dva stolní fotbálky, jídelna s televizí a videem, bar s krbem a grilem. Děti se mohou projet na koních přímo v areálu penzionu, nebo si udělat procházku do Janských Lázní a navštívit Lanové centrum, nebo sjet Černou  Horu na koloběžkách.

Neváhejte a napište nám na info@penzionzoja.cz 

Personál penzionu a Krakonoš se na Vás těší :-) 

Penzion Zoja

www.penzionzoja.cz

Kontakt: info@penzionzoja.cz

29.08 08:39 - 2014
Kontakt:

Muzia.cz | Novinky 2014-08-24

24.08 11:33 - 2014
V případě, že se Vám text emailu nezobrazuje správně, můžete si jej zobrazit přímo na stránkách obchodu.

Vážení zákazníci.

Zasíláme Vám pravidelný přehled novinek. V případě, že nenajdete požadovaný titul, neváhejte nás kontaktovat! Většinu českých i zahraničních titulů Vám můžeme objednat a dodat.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemné letní dny!

Váš Team Muzia.cz

Noty | Zpěvníky | Knihy o hudbě | Hudební teorie | Notový papír
 

TITULY ZA VÝHODNÉ CENY 24.8. - 31.8. | Slevy 22% a 12%
Informace o titulu si zobrazíte kliknutím na příslušný obrázek 
Hlavatá Iveta | Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami - Vlab001.jpgErtl Barbara | Jede Menge Flötentöne 1. díl - Škola pro altovou zobcovou flétnu | Noty na zobcovou flétnu - VHR3611.jpgErtl Barbara | Jede Menge Flötentöne 2. díl - Škola pro altovou zobcovou flétnu | Noty na zobcovou flétnu - VHR3612.jpg
 
Výrazné slevy na vybrané skladové tituly
Kvapil Jan, Kvapilová Eva | Flautoškola 1. díl - Učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu | Noty na zobcovou flétnu - H8011.jpg

Před začátkem nového školného roku/nové sezóny jsme pro Vás připravili výrazné slevy (minimálně 20%) na vybrané skladové tituly. Nabídka titulů bude průběžně aktualizovaná a doplňována.
Slevy platí na skladové zásoby (u každého titulu je uveden počet ks). Po vyprodání skladových kusů Vám můžeme samozřejmě další kusy doobjednat za standartní cenu.
Všechny slevněné tituly najdete v oddělení "Mimořádná nabídka" (pro přímý vstup můžete také kliknout na obrázek vlevo). Výběr podle nástroje/obsazení můžete upřesnit v menu prodejny.

 
SLEVY PRO INSTITUCE
Muzia.cz | Slevy pro instituce | Noty | Zpěvníky | Knihy o hudbě Na všechny objednávky zaslané prostřednictvím internetové prodejny Muzia.cz obdržíte 5% slevu. Pokud je již vybraný titul zlevněný, sleva 5% se přičítá. Podrobné informace o slevě se Vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo.  
   
Kontakt: