skolky
 

menu

 

 

menu

 
Zobrazení dnes: 7308
Zobrazení včera: 8980
Zobrazení 2019: 1689532
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 61348955

 

menu

 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

bruynzeel-sakura nejkvalitnější olejový pastel a pastelky

24.08 10:08 - 2015
 
Olejový pastel Cray-Pas®, vyvinutý Sakurou v r. 1924, s ideální rovnováhou mezi barvivem, olejem a voskem. Tento kreslící materiál je extrémně snadno použitelný na papír, kámen, plátno, dřevo, kde lze užívat různé techniky jako míchání, překrývání, proškrabování, pastózní technika, stupňování, k tomu, aby jste měnily využití olejových pastelů.
Vynikající prostředek k učení různých technik a postupů. Práce s olejovými pastely Cray-Pas je velmi kreativní, zábavná, bezpečná, vzrušující a velmi snadná. Ne jako olejové barvy nebo křídy, olejový pastel Cray-Pas® je suchý při doteku a nepráší. Není zde žádná příprava, míchání nebo třídění požadovaného. Když nálada udeří tak hned můžete kreslit. Kresba s Cray-Pas® se nemusí se fixovat.
 • Žádné jiné olejové pastely tyto funkce neplní
 • Velmi měkký & jemný, netoxické, bez zápachu a vodě odolné
 • Perfektní míchání, roztírání, překrývání a vyškrabování barev
 • Pro všechny od 4 let
 • 48 jasných a intenzivních barev
 • Obrázky z každoroční soutěže (1998-2012) z USA 1-9 třída ZŠ.
 • Velmi velká variabilita použití.
 • Praktické ukázky
 • Kreslení krajiny
 • Obecně platí, že olejové pastely mají dvě formy, měkký a tvrdý. Jestli je olejový pastel příliš měkký pak se lepí na prsty a je obtížný k používání. Měkké druhy olejových pastelů se hodí pro pastózní techniku malby, ale nejsou vhodné na delikátní efekty jako míchání a překrývání. Často měkké olejové pastely "olej" maže skrz papír a za vyšší teploty se roztečou. Tvrdé olejové pastely zase jdou obtížně roztírat, míchat apod. Ať tak nebo onak, olejový pastel Cray-Pas® má perfektní míru tvrdosti. Tak má pravou rovnováhu a strukturu, a nesdílí jakékoliv nedostatky z měkkých či tvrdých olejových pastelů.
  D
  esítky let zkušeností vyrábět a vyvíjet umělecké materiály udělaly z bruynzeel-sakura experta na rafinaci nejkvalitnějších pigmentů. To je výhoda oproti většině výrobců, kteří používají levné barvy a jen málo, a pokud vůbec, vlastní znalosti pigmentů. Tyto znalosti se projevují v celém sortimentu fi Sakura®, který je pak jedinečný, a to jak výsledkem, používáním, možnostmi využití tak i životností samotného výrobku.
  Olejové pastely Sakura jsou považovány za jeden z nejvíce inovačních kreslících a uměleckých materiálů od výrobců z celého světa.
  Originál je jenom jeden! Cray-Pas® je všestranný a slučitelný s dalšími prostředky. Smíšené výsledky bývají vysoce neobvyklé a jedinečné.


  bruynzeel-sakura spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let

  Cray-Pas® Expressionist™

  Vysoce kvalitní barevná tužka, vyvinutá Sakurou v r. 1924, s ideální rovnováhou mezi barvivem, olejem a voskem. Tento kreslící materiál je extrémně snadno použitelný na papír, kámen, plátno, dřevo, kde lze užívat různé techniky jako míchání, překrývání, proškrabování, pastózní technika, stupňování, k tomu, aby jste měnily využití olejových pastelů.
  Použitím jakékoliv z těchto technik, buď jednotlivě, nebo společně, si můžete vyvinout váš vlastní styl. Velmi jemná kvalita barev 10-15%. Poměr oleje a vosku je stylizován zejména pro jemné kresby. Notabene stálobarevný je optimální a vyvážená barevná paleta. Práce s olejovými pastely Cray-Pas je velmi kreativní, zábavná, bezpečná, vzrušující a velmi snadná. Ne jako olejové barvy nebo křídy, olejový pastel Cray-Pas® je suchý při doteku a nepráší. Není zde žádná příprava, míchání nebo třídění požadovaného. Když nálada udeří tak hned můžete kreslit. Kresba s Cray-Pas® se nemusí se fixovat.

   
   
  Lítají u vás pastelky "jako komínem"? Už nemusí!
  Žádné jiné pastelky vám déle nevydrží.
  Trojhranné pastelky 13barev jednotlivě. Tužky a pastelky mají optimální tloušťku 7 mm v trojhranném provedení, které neumožňuje jiné než správné držení. Jejich používání umožňuje získání správných grafomotorických návyků a výrazně tak umožňují předcházet dysgrafickým potížím. Silná tuha 3.3mm a fantastické barvy, které je možné i míchat. Vyrobeno s přesností 0,05mm a slepeno 2 lepidly po celé délce a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. V současnosti existuje mnoho plagiátů, které jsou na získání správných grafomotorických návyků zpravidla nevhodné. Tento rozměr je výhradně doporučován pro děti a do škol odbornými pracovníky.
 • Nelámavé i při nešetrném zacházení
 • Tuha 3.3mm, 13 barev jednotlivě
  Trojhranný tvar vyvinul Bruynzeel® s Amsterdamskou Universitou již před 60 lety. Desítky let zkušeností vyrábět a vyvíjet umělecké materiály udělaly z bruynzeel-sakura experta na rafinaci pigmentů. To je výhoda oproti většině výrobců, kteří používají levné barvy a jen málo, a pokud vůbec, vlastní znalosti pigmentů.
  Bruynzeel je pro děti natolik zajímavý, že si kreslí i ty děti, které kreslení nebaví. To znamená, že tento problém není v dětech, ale v sortimentu a kvalitě.
  Bruynzeel, spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let. Vyrobené z cedrového dřeva. Snadné ořezávání. Lítají u vás pastelky "jako komínem"? Už nemusí! Žádné jiné pastelky vám déle nevydrží. Vynásobte cenu vašich pastelek tak 5x-10x a máte jejich cenu v porovnání s bruynzeel.
 • 45 barev, taková je kvalita bruynzeel. Velký barevný rozsah a snadné ostření tužky, znamená, že se vaše dítě bude cítit jako skutečný umělec. Pastelky jsou vyrobené z cedrového dřeva a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe. Snadné ořezávání.
  bruynzeel-sakura spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let

  Komplet 60ks pastelek a tužek: 44 pastelek, 12 metalických pastelek, 2x tužka HB, guma a ořezávátko. Velký barevný rozsah a snadné ostření tužky, znamená, že se vaše dítě bude cítit jako skutečný umělec. Pastelky jsou vyrobené z cedrového dřeva a pak je prakticky nemožné aby se tuha polámala. Silná tuha 2.8 mm je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.
  bruynzeel-sakura spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let

  Konečně pořádně silné pastelky se kterými lze kreslit i malovat. Na kresbu s těmito pastelkami použijte navlhčený štěteček a získáte neuvěřitelné akvarelové efekty. Tuha silná 5mm se snadněji používá na akvarel a je vyrobena z vysoce kvalitních pigmentů spojených tekutým voskem čímž velmi snadno nanáší fantastické barvy, které je možné i míchat či použití několika vrstev barev přes sebe.
  bruynzeel-sakura spolehlivé výrobky, kterými se děti těší po mnoho let

  Dále: fixy podle věku dětí i na všechny materiály a pro děti, různá gelová pera i glazura,levná modelína, štětce, lepidla, školní litrové barvy, různé typy prstových barev, pera na krasopis, archivní pera a kaligrafie, zlaté, stříbrné, měděné, bílé, černé popisovače s tekutou barvou i kaligrafické .... 
  Kontakt:

  AKCE na ZÁŘÍ

  20.08 18:41 - 2015
  Během září zasílám balíky nad 1500 Kč ZDARMA (Balík do ruky).
  Těším se na vaše objednávky
  Jana Hanzová Voskovka
  Kontakt: info@voskovka.cz

  Rozšíření logopedických razítek

  20.08 11:02 - 2015
  Nově nabízíme rozšíření logopedických razítek o 6 nových druhů. Jedná se razítka s hláskami  Ř, ŤĎŇ, KG, J, H a CH. Jsou jak malá v provedení 3,5 x 3,5 cm , tak i velká 4,5 x 5cm. Speciální akce k již zakoupeným sadám. Při uvedení čísla objednávky či faktury do poznámky objednávky, kde máte od nás zakoupenou malou nebo velkou sadu logopedických razítek, získáte slevu 15% na tato nová razítka, logopedická a motivační (hodnotící) razítka naší produkce. Sleva Vám bude odečtena při fakturaci!
  Kontakt: obchodvendy@seznam.cz

  Motivační razítka

  17.08 13:01 - 2015
  Naskladnili jsme motivační razítka "usměváčky" a "mračouny", které jsou vhodné do škol, školek, nebo pro motivaci dětí s autismem. Najdete je ZDE.

  Školám a školkám poskytujeme 10% slevu na nákup výukových pomůcek, hraček, her a knih (mimo produktů z nakl.Mutabene).
  Razítka koupíte i v naší kamenné prodejně Jiný svět, Pražská 110, 26301 Dobříš (tel.722423751)

  Kontakt: rejskova.monika@centrum.cz

  Jovi sleva 20%

  13.08 13:01 - 2015
  Připravili jsme si pro Vás letní akci

  "sleva 20%" na veškerý sortiment Jovi.


  Kontakt: h.kozlova@stejkr.cz

  Jovi - Akce 20% sleva

  13.08 12:55 - 2015
  Připravili jsme si pro Vás letní akci, sleva 20% na veškerý sortiment Jovi.
  Kontakt: h.kozlova@stejkr.cz

  Vodové barvy Kores

  12.08 10:17 - 2015

  Dvě velikosti: průměr 25 mm nebo 30 mm
  12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností
  Štětec v balení zdarma
  Ideální do školy i pro volný čas
  Unikátní design - obal lze uchopit jako malířskou paletu
  Praktické víčko s plochou pro míchání jednotlivých barev
  Omyvatelný obal - po umytí stálé jako nové
  Pevná struktura barev
  Kontakt: h.kozlova@stejkr.cz

  Vodové barvy Akuarellos Kores

  12.08 10:12 - 2015

  Vodové barvy Akuarellos
  Kontakt: h.kozlova@stejkr.cz

  31.07 18:50 - 2015
  Kontakt:

  BOZP ve škole

  27.07 18:58 - 2015
  Nabízím komplexní služby v oblasti BOZP pro školy a předškolská zařízení.
  - školení zaměstnanců
  - tvorba podkladů pro školení a přezkušování znalostí (v   BOZP) žáků a zaměstnanců
  - tvorba provozních řádů učeben, laboratoří, dílen, 
    tělocvičen...
  - řešení úrazů žáků a zaměstnanců
  - audit dokumentace BOZP
  - audit BOZP učeben, laboratoří, dílen, tělocvičen...

  Podrobnější info na www stránkách, telefonicky, nebo e-mailem.
  Kontakt: info@bozp-bezpecnostprace.cz