skolky
 

menu

 

 

menu

 
Zobrazení dnes: 11327
Zobrazení včera: 10036
Zobrazení 2019: 2932309
Zobrazení 2018: 6056823
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 62591732

 

menu

 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

Penzion Eva Jizerské hory

12.10 18:11 - 2015
Penzion Eva nabízí ideální prostředí  Jizerských hor pro Vaše školy v přírodě, zimní lyžařské kurzy a adaptační kurzy za nejnižší ceny. Máme 20 let zkušeností a víme co děti mají rády. Proto vaříme českou a hlavně chutnou stravu. Náš penzion je zhruba 200 metrů od sjezdovek Malinovka a asi 500 metrů od běžeckých tratí, ale zároveň v klidné části Bedřichova s velkým vlastním pozemkem pro Vaše vyžití. Více na www.evapenzion .cz  nebo na tel. 602 368 515. Přijeďte a přesvědčte se sami , těšíme se na Vás 
Kontakt: leto@evapenzion.cz

Výprodej veselých medailí a stužek na připnutí.

12.10 13:29 - 2015Dobrý den,

ještě Vás chceme upozornit, že na našem e-shopu www.bd-tova.cz právě prohíhá výprodej vybraných medailí a stužek. Pouze do vyprodání skladových zásob.

A také nepřehlédněte náš nový výrobek -  Adventní kalendáře, které si můžete zhotovit sami. Již dostupné skladem na e-shopu www.bd-tova.cz


Pokud ještě nemáte na našem e-shopu registraci, zaregistrujte svou organizaci-firmu a využijte tak výhodnějších cen.
Při celkové objednávce nad 2000 Kč doprava zdarma, při objednávce nad 3 000 Kč dárek.
Děkujeme.

BD-TOVA, s.r.o.
Bohunická 81, 619 00 Brno
Tel.: 511 129 277, tel./fax.: 547 212 284
e-mail: grmelova@bd-tova.cz
www.bd-tova.cz

Děkujeme.

Kontakt: grmelova@bd-tova.cz

Zahradní hračky, houpačky

09.10 17:47 - 2015
Akce na auta - Výroba zahradních hraček, hrady, vláčky, houpačky.... Certifikované

Bližší info na tel.:723 773 921Kontakt: info@drevovzahrade.cz

Deskové hry do školních družin, kroužků - 15% sleva

09.10 17:20 - 2015
Akční sleva na hry 15%. Hry z řady Popular jsou nádherně graficky zpracovány a opravdu chytlavé. Zamilují si je nejen děti, ale i dospělí!
Popular - Tomovyhry.cz
 
Hurá do kempu - V kempu je opravdu veselo. U táboráku hraje kytara, všude kolem voní dřevo a les se hemží divokými zvířaty. Zájemců o stanování je víc než dost nejen z řad lidí, ale i z říše zvířat. Jako správce kempu musíte vyřešit jeden problém, jak všechny zájemce do kempu umístit? Určitě si chytře a hravě poradíte. 36 logických úloh pro 1 hráče
Akční cena: 381,- Kč


Utopia - Město budoucnosti. Jako stavitelé měst máte za úkol postavit město, které bude z dálky tvořit krásné panorama a novým obyvatelům se tam bude krásně žít. Dokážete to? Postavte 3D model města, který odpovídá zadanému úkolu. Nemusíte se starat o stavební povolení, jediná věc, kterou potřebujete, je používat logiku a rozmístit
do města všechny budovy.
Akční cena: 381,- Kč


Popular - Tomovyhry.cz

* akční cena je platná do 31.1.2015. Pro uplatnění slevy napiště při objednání do poznámky "pro-skoly".

Web : http://www.tomovyhry.cz
Email : info@tomovyhry.cz

Kontakt: info@tomovyhry.cz

Dětské herní prvky - akční nabídka

08.10 15:53 - 2015
Dobrý den, 


dovolujeme si Vám zaslat velmi zajímavou akci na dovybavení dětského hřiště. Vzhledem k tomu, že provádíme rekonstrukci objektu Zbirožský dvůr, kde máme rovněž zázemí pro herní prvky KOMPAN, rozhodli jsme se uskladněné herní prvky, které máme zakoupeny pro rychlé řešení vybavení hřiště, nabídnout ve speciální prodejní akci. Děláme hřiště již 23 let a máme postaveny stovky hřišť. Z dlouholetých realizací víme, že naše herní prvky prošly tvrdým zatěžkávacím režimem na sídlištích, při povodních a odolávají i nájezdům vandalů. Design, bytelnost, dlouhodobé záruky a profesionální servis nám získali dobré jméno nejen v 60 zemích světa, kam se KOMPAN vyváží z továrny v Brně do celého světa, ale i na stovkách hřišť postavených v České republice.

Nabídku skladových kvalitních herních prvků pro předškoláky a školáky KOMPAN jsme rozšířili o lavice LOOP od dánské firmy OUTSIDER. Plní se vodou či pískem, proto jsou neodnesitelné z místa instalace. Barevné lavice doslova rozzáří každou zahradu u školy.  

Počet prvků na skladě je omezený, proto využijte této akce s dvacetiprocentní slevou co nejdříve. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 775 165 550 (pan Petr Chmela), či na email. adrese: toja.marketing@seznam.cz.
S přáním pěkného dne za realizační tým obchodního zastoupení

spol. KOMPAN v České republice se těší na spolupráci

Mgr. Lenka MoštěkováKontakt: toja.marketing@seznam.cz

KREATIVITA-HOBBY Brno již tento pátek 9.10.2015

08.10 11:58 - 2015
KREATIVITA-HOBBY v Brně již tento pátek v Dělnickém domě Židenice Brno.

Těšíme se na Vás od pátku 9.10. do neděle 11.10.2015. Začínáme vždy v 10h.Kontakt: info@kreativita-hobby.cz

Pohádkový kufřík

08.10 09:37 - 2015
Novinka tohoto školního roku! 

Didaktická pomůcka Pohádkový kufřík spolu s originálními obrázkovými knížkami - cenově výhodné balíčky už jen do 15. 10. 2015! Můžete ušetřit až 486 Kč.
Více informací najdete zde.Kontakt:

Včelka.cz spouští interaktivní výuku čtení do třídy

06.10 09:17 - 2015
Včelka.cz spouští interaktivní výuku čtení do třídy 

Online aplikace Včelka dosud sloužila jako tzv. osobní trenér čtení, který automaticky diagnostikuje problémové oblasti čtení dítěte a následně navrhuje vhodná zábavná a zároveň odborná cvičení. Aplikace získala řadu ocenění v ČR i v zahraničí (např. Cenu České inovace za společenskou prospěšnost) a za krátkou dobu získala nadšené ohlasy od rodičů i speciálních pedagogů. Tvůrci nyní dokončili přípravy speciální učitelské sekce pro použití Včelky přímo ve vyučování na základní škole."Společně s pedagogy v 1.-3. třídě jsme přes léto upravili existující cvičení tak, aby je bylo možné promítat na projektor nebo interaktivní tabuli a používat i pro práci ve skupině. Učitel tak má možnost během pár vteřin vygenerovat zábavné interaktivní cvičení přesně na aktuálně probíranou problematiku jako např. slova s předložkami, slova s bě, pě, vě, rozslabikování slov, genetickou metodu čtení atd. Úplně nově pak máme i procvičování psaní, například měkčení a dokonce i čtení s porozuměním" vysvětluje vznik nové sekce spoluzakladatel projektu Michal Zwinger.

Tato cvičení jsou díky využití obrázků a zvuků nejen velmi přínosná a zábavná, ale zároveň také učiteli šetří čas s přípravou. Jsou generována počítačem při každém spuštění, takže lze procvičovat danou oblast libovolně dlouho dle potřeby, aniž by učiteli došla zásoba materiálů.

"Kromě skupinových cvičení samozřejmě stále zůstává možnost využití aplikace Včelka školními speciálními pedagogy i pro individuální trénink čtení pro děti s dyslexií nebo jinými obtížemi se čtením. " doplňuje Zwinger.

Aplikace Včelka je k dostání na http://www.logopedie-vendy.cz/
Kontakt: obchodvendy@seznam.cz

Včelka.cz spouští interaktivní výuku čtení do třídy

06.10 09:08 - 2015
Kontakt: obchodvendy@seznam.cz

Aplikace Včelka

06.10 09:06 - 2015
Aplikace Včelka pro zlepšení úroveňě čtení a při obtížích se čtením, včetně dyslexie.

Včelka je učební nástroj nové generace pro studenty, rodiče i učitele. Na základě osvědčených cvičení z poradenské praxe vytváří aplikace individuální sady odborných a zároveň zábavných cvičení pro každého čtenáře, které se dále automaticky přizpůsobují jeho aktuálním dovednostem.

Jak to funguje?
1. Projděte si s dítětem orientační diagnostiku
2. Včelka automaticky vytvoří seznam cvičení na míru vašemu dítěti
3. Aplikace sama přizpůsobuje obtížnost cvičení na základě zlepšení dítěte
4. Do aplikace můžete kdykoliv pozvat učitele nebo speciálního pedagoga, který dítěti může cvičení v případě potřeby upravovat
Kontakt: obchodvendy@seznam.cz