skolky
 

menu

 

 

menu

menu

 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

Kid O Magnetické tabulky

19.01 11:50 - 2016
  

Společnost Kid O je americká firma, která věří, že děti se nejvíce baví, když objevují nové věci, neboli jinými slovy, že pro děti je hra vlastně učením se něčeho nového. Právě z tohoto důvodu jsou všechny výrobky této firmy navrženy tak, aby nabízely co nejvíce možností k rozvoji. Jejich hračky neustále podporují a stimulují děti množstvím svých tvarů, barev a velikostí, a tak jsou možnosti pro kreativní hru opravdu neomezené. Když si děti hrají s výrobky Kid O, posilují vlastní představivost, čímž zapojují dovednosti, které budou potřebovat pro běžný život.

Společnosti Kid O dbá na to, aby byly všechny její výrobky bezpečné, proto jsou testovány nezávislou laboratoří. Každý produkt vyhovuje US ASTM F 963-07 standardům a EN-71 evropským standardům. Všechny obaly, které firma používá jsou ze 100% recyklovatelných materiálů.

My na českém trhu nabízíme Kid O magnetické tabulky, které jsou vhodným pomocníkem pro nácvik správného psaní číslic či písmen

Tabulka je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě prostřednictvím nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii čísla/písmene správným směrem. Díky působící síle mezi magnety dítě cítí a slyší, jak vyskakují magnetické kuličky směrem k tužce, a tím se vytváří správný tvar písmene. Tabulka je tak nejen vynikající výukovou pomůckou, ale také zábavou pro děti!

Magnety spadnou přetřením tabulky dlaní nebo plochou tužky a dítě může začít znovu!

Pokud Vás tabulky zaujaly a chtěli byste vědět více o tom, jak fungují, můžete se podívat na toto video.


Nebo nás můžete kontaktovat. Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme. :-)


Kontakt: objednavky@montessorihracky.cz

Masopust ve Ctěnicích 2016

18.01 15:40 - 2016

Masopust ve Ctěnicích 2016

Zámecký areál Ctěnice

Oslavy Masopustu v Zámeckém areálu Ctěnice 31. ledna 2016.

31. 1. 2016

od 10 hod.

 

Bujará oslava masopustu v Zámeckém areálu Ctěnice spojená s oslavou cechu řeznického. O tradiční lidové masopustní veselí se postará Malá česká muzika Jiřího Pospíšila. Chybět nebudou tradiční fašankové koblihy, boží milosti, vdolky, lokše, bramborové cmundy ani horký mošt a medovina. Originální českou zabíjačku přichystá a své speciality nabídne pražské řeznictví HUDERA A SYN.


Od 10 hodin Masopustní dílna pro děti, výstavní sál Špejchar
Příprava a výroba tradičních masopustních masek. Masopustní rej maškar doprovázený muzikou a tradičními lidovými tanci.


V rámci masopustu vystoupí:

Malá česká muzika Jiřího Pospíšila
neděle 31. 1. 2016 od 14 do 14.40 hodin a od 15 do 15.40 hodin sál Kočárovna

Kapelu založil roku 1960 hudební skladatel a dirigent Jaroslav Krček jako malou muziku Souboru písní a tanců Josefa Vycpálka. Od roku 1967 byla součástí tanečního souboru Chorea bohemica až do roku 1985, kdy se osamostatnila pod vedením vynikajícího zpěváka a folkloristy Jiřího Pospíšila. V současnosti ji řídí primáška Růžena Sršňová. V aktivně provozovaném repertoáru je dnes kolem tří set českých i moravských písní a tanců, na jejichž úpravách se významně podílejí členové muziky Růžena Sršňová, Jakub Sršeň a Jan Vrkoč. Stále však jsou oblíbené úpravy Jiřího Pospíšila, Jaroslava Krčka i Josefa Krčka, které v repertoáru Malé české muziky Jiřího Pospíšila tvoří opravdový „zlatý poklad“.

http://www.muzeumprahy.cz/masopust-ve-ctenicich-2016/

 

Kontakt: muzeum@muzeumprahy.cz

15.01 09:48 - 2016
Kontakt:

11.01 10:15 - 2016
Kontakt:

Vystoupení iluzionisty Pavla Kožíška na maturitním plese!

06.01 11:38 - 2016
Plesové vystoupení našeho nejúspěšnějšího iluzionisty Pavla Kožíška. Protože je o toto show zájem i na maturitních plesech, kde studenti nemají takové finanční možnosti, poskytujeme studentům 50% slevu! Délka vystoupení cca 15 – 40 min. Standardní cena je 30.000 Kč, pro studenty je cena 15.000 Kč.


 

Lucie Panošová
Divadlo kouzel
Mírové náměstí 44
250 65 Líbeznice u Prahy
mobil: 731 176 659

Kontakt: info@pavelkozisek.cz

Školní sestavy za ZAVÁDĚJÍCÍ CENY !!! (nyní do konce roku doprava ZDARMA)

21.12 10:46 - 2015
sestava JUTA
Školní dvoumístná sestava JUTA (stavitelná) 3 699,- Kč s DPH
- pevné provedení
3 599,- Kč s DPH

sestava JUTA I
Školní jednomístná sestava JUTA (stavitelná) 3 199,- Kč s DPH
- pevné provedení
3 099,- Kč s DPH

(pro objednávky sestav - do konce roku DOPRAVA ZDARMA!)
Kontakt: petona@petona.cz

Kompletní vybavení MŠ

21.12 10:45 - 2015
Kompletní vybavení Vaší MŠ
Stoly, židle, postýlky, skříně, matrace, skříňky, policové systémy, věšáky, dětské koutky, koupelnové stěny, lavičky, sušáky na výkrey, hračky a mnoho dalšího !

Stále přidáváme nové produkty, neváhejte nás oslovit. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Kontakt: petona@petona.cz

Zahradní hračky-novinky pro Vás

17.12 21:30 - 2015
Vláček Magdalénka
Hrad Camelot
Dobrý den, vyrábíme certifikované zahradní hračky.
Podívejte se i na naše www.drevovzahrade.cz , kde najdete i další výrobky do Vaší zahrady. Možnost rozdělení fakturace. Školky, kteří od nás již zboží v minulých letech zakoupily máme připraven grant na revizi, údržbu nebo výměnu info na tel.
Děkuji za Vaši přízeň a přeji hezké svátky
Jan Havel  723 773 921
Kontakt: info@drevovzahrade.cz

15.12 11:01 - 2015
Kontakt:

Dětské herní prvky - akční nabídka

13.12 23:53 - 2015
Dobrý den, 


dovolujeme si Vám zaslat velmi zajímavou akci na dovybavení dětského hřiště. Vzhledem k tomu, že provádíme rekonstrukci objektu Zbirožský dvůr, kde máme rovněž zázemí pro herní prvky KOMPAN, rozhodli jsme se uskladněné herní prvky, které máme zakoupeny pro rychlé řešení vybavení hřiště, nabídnout ve speciální prodejní akci. Děláme hřiště již 23 let a máme postaveny stovky hřišť. Z dlouholetých realizací víme, že naše herní prvky prošly tvrdým zatěžkávacím režimem na sídlištích, při povodních a odolávají i nájezdům vandalů. Design, bytelnost, dlouhodobé záruky a profesionální servis nám získali dobré jméno nejen v 60 zemích světa, kam se KOMPAN vyváží z továrny v Brně do celého světa, ale i na stovkách hřišť postavených v České republice.

Nabídku skladových kvalitních herních prvků pro předškoláky a školáky KOMPAN jsme rozšířili o lavice LOOP od dánské firmy OUTSIDER. Plní se vodou či pískem, proto jsou neodnesitelné z místa instalace. Barevné lavice doslova rozzáří každou zahradu u školy.  

Počet prvků na skladě je omezený, proto využijte této akce s dvacetiprocentní slevou co nejdříve. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. 775 165 550 (pan Petr Chmela), či na email. adrese: akce.kompan@seznam.cz.S přáním pěkného dne za realizační tým obchodního zastoupení

spol. KOMPAN v České republice se těší na spolupráci.

Mgr. Lenka MoštěkováKontakt: akce.kompan@seznam.cz