skolky
 

menu

 

 

menu

 
Zobrazení dnes: 19
Zobrazení včera: 13522
Zobrazení 2018: 5852390
Zobrazení 2017: 6280215
Zobrazení celkem: 59454990

 

menu


 

menu

 
 

 

 

 

 

   Oslovte školky

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - MÁME PRO VÁS SKVĚLÝ TIP - HOTEL STARÁ POŠTA

26.01 20:04 - 2017
Dneska Vám chceme nabídnout HOTEL STARÁ POŠTA vhodný k lyžařským výcvikům, ŠVP, nebo k ozdravným pobytům. Velkou výhodou je, že na HOTELU STARÁ POŠTA je také bazén, který děti budou moct užívat zcela zdarma! Hotel má kapacitu až 165 lůžek. Více info na našem webu GATTOMÁČKU.

Kontakt: gattom@email.cz

Dýchejte alespoň ve školce čistý vzduch , když venku dusí smog

24.01 15:06 - 2017

Můžete mít ve školce čistý vzduch, když je venku smogová kalamita ? Ano ! Vzduch je nejvíce znečištěn dopravou a lokálními topeništi. Vzniklý smog je v podstatě velké

množství polétavých pevných nebo kapalných částeček menších než setina milimetru. Do vzduchu se uvolní přímo ze zdrojů nebo dodatečnou reakcí z  oxidů síry, dusíku a těkavých organických látek. Na tyto částice se mohou navázat ještě další jedovaté látky.


Pokud je bezvětří a sucho, jako například nyní za mrazu, tak vzrůstá koncentrace těchto jemných částic ve vzduchu. Protože jsou tak malinké,  vdechujete je hluboko do plic. Zde se vstřebávají do krve a jsou roznášeny po celém těle. Malé děti mají slabší imunitu a lehce podlehnout respiračním chorobám nebo se jim jako astmatikům a alergikům zhorší zdravotní stav.


Stav ovzduší je tak podobný situaci v uzavřeném prostoru, kde se často uklízí sáčkovým vysavačem s filtry nebo HEPA filtry. Vysavač sice zachytí velké částice, které normálně vykašleme nebo vysmrkáme, ale hlavně rozpráší do vzduchu velké množství mnohem nebezpečnějších malých částic. Na ty se naváží pozůstatky čistících prostředků, umělé vůně a k tomu se přidá venkovní smog při větrání. Vzniká nebezpečná směs, který způsobuje nárůst dýchacích potíží , alergií a astmatu.


Za této situace pomáhá čistička vzduchu Hyla. Čistí vzduch promytím vodou, tak je čištěn vzduch za normální situace venku. Stačí do nádoby nalít vodu, zmáčknout vypínač a už mizí dráždivé látky ze vzduchu rychlostí 3000 litrů za minutu. Nejmenší částice prachu namočí a rozpustí ve vodě rychle rotující samočistící separátor. Dokáže do ní zaprat oxidy uhlíku, síry a dusíku. Exhalace. Zbytky čistidel. Výkaly roztočů. Spory plísní.Vše, co vadí.


Potom dýcháte čistý, lehce ionizovaný a zvlhčený vzduch, který pomáhá nemocným ke zdraví a zdravým k dobré pohodě. Využijte speciální akci a získejte opravdu čistý vzduch !
Kontakt: hyla@hyla.cz

Star hotels Benecko

24.01 14:14 - 2017

Star Hotels*** Benecko je ideální pro školy - jak na jaře, na podzim, tak i v zimě.


     

  Star Hotels*** Benecko to jsou dvě budovy, které stojí těsně vedle sebe Hotel Star (88 lůžek) a Hotel Orion (100 lůžek).

Naše hotely leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko. Jsou ideální pro školní výlety, školy v přírodě i lyžařské výcviky dětí v každém věku. Pro Vaše učení a hry je Vám k dispozici restaurace, dětský koutek, klubovna nebo terasa (děti můžete tedy rozdělit do skupin a pracovat nerušeně).

Jaro, léto, podzim: Náš hotel je ideálním výchozím bodem na vycházky po Krkonoších. Vyhledávaným cílem je zřícenina Štěpanického hradu, rozhledna Žalý, Farma Hucul na Janově Hoře, turistické místo Rovinka, Jilemnice, Vrchlabí atd.

Zima: 200 m od hotelu je sedačková lanovka s mnoha sjezdovkami, přímo za hotelem je dětský vlek a vlek poma s modrou a červenou sjezdovkou.

Hotely mají rozlehlou zahradu, na které kromě houpaček, pískoviště a skluzavky najdete hřiště s umělým povrchem, hřiště na pétanque a dostatek prostoru na hry a soutěže.

Jarní Last minute cena pro Vás 290,-Kč /dítě /noc

Volné jarní termíny v období hotel Star 1.4.-28.4., hotel Orion 1.4.-14.5.2017!

Na každé 10. dítě 1 dospělý zdarma.

Ubytování Vám můžeme nabídnout ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích a apartmánech. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC.

Stravování je 5x denně s pitným režimem po celý den. V případě celodenního výletu Vám rádi připravíme balíček na cestu. Jedna z možností příjemného večera je uspořádání táboráku s opékáním buřtů.

Kontakt: starbenecko@seznam.cz

VALENTÝN SE BLÍŽÍ - 14.2.

22.01 21:20 - 2017

♥ PROHLÉDNĚTE SI PÁR TIPŮ, JAK POTĚŠIT SVÉ MILOVANÉ A BLÍZKÉ ...


Kontakt: info@hapasport.cz

CHATA AMOS - TO JE TO SPRÁVNÉ MÍSTO NA ŠVP, NEBO OZDRAVNÝ POBYT

18.01 21:31 - 2017
Dnes si Vám dovolujeme nabídnout CHATU AMOS pro ŠVP, nebo ozdravný pobyt. Velkou výhodou je, že na Amosu budete zcela sami. Žádní cizí hosté, žádné rušivé zážitky. Amos není veliký, má jen max. 45 lůžek, ale o to je útulnější. Více info na našem webu GATTOMÁČKU.

Kontakt: gattom@email.cz

Hotel Beskyd Trojanovice - lyžařské výcviky, zimní pobyty škol

18.01 19:49 - 2017

Přijeďte do BESKYD na OZDRAVNÝ POBYT, lyžařský výcvik, sportovní soustředění apod. - v objektu k dispozici sál pro sportovní a jiné aktivity

  • ubytování pro 95 osob - lanovka na skiareál Pustevny
  • domácí kuchyně - plná penze, svačinky, pitný režim
  • skupinám je k dispozici velký sál (až 300 osob), který je součástí objektu
  • info o volných termínech na 773 669 844, ceny od 330,- Kč za plnou penzi, svačinky, pitný režim.Kontakt: info@beskydtrojanovice.cz

VALENTÝN SE BLÍŽÍ

18.01 19:44 - 2017

VALENTÝN SE BLÍŽÍ - 14.2.
NABÍZÍME  PÁR TIPŮ, JAK POTĚŠIT SVÉ MILOVANÉ


Srdíčka v srdci (72 ks)

Kontakt: info@hapasport.cz

Vypracování cenové nabídky, návrh vybavení pro Vaši školu - ZDARMA

17.01 10:41 - 2017
Plánujete nově vybavit Vaši školu, rekonstrukci, výběrové řízení, větší objednávku…

Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat
- pomůžeme Vám s výběrem vhodných produktů. Možnost návštěvy u Vás ve škole, pomoc při výběru, zaměření místnosti, odborná konzultace.

Atypické provedení, vlastní rozměry a speciální požadavky. Jsme schopni pružně reagovat na veškeré podněty ze strany zákazníků!

Více přes poptávkový formulář www.petona.cz/poptavkovy-formular nebo na www.petona.cz

Kontakt: petona@petona.cz

Penziony KAMENICE

17.01 09:35 - 2017
Kontakt: jizerskehory@seznam.cz

Stanislav Chudoba-Rotag

16.01 16:52 - 2017
Vážené paní ředitelky, ředitelé,
připravujeme novou knížku jako dárek pro předškoláky s názvem O HONZÍKOVI A HORSKÉM SKŘÍTKOVI.
Vyjde cca v březnu t.r.
Knížka vypráví o malém chlapci Honzíkovi, který jel se svými rodiči na dovolenou do Alp. V noci ho navštíví skřítek Kvído, se kterým se brzy Honzík skamarádí. Kromě napínavých příběhů, které prožívá se svými rodiči při procházkách po horách, zažívá v noci dobrodružné výlety s Kvídem do říší přírodních bytostí. Knížka je psaná zábavnou, ale i poučnou formou, tak jako všechny knížky autorky Marie Adamovské. Bohaté ilustrace maluje Eva Sýkorová. Knížka určitě děti zaujme a hlavně bude opět krásným dárkem pro předškoláky. Po odebrání jednoho výtisku za plnou cenu budete mít opět možnost si při odebrání 5 a více kusů koupit knížky za režijní cenu 100Kč.
Knížku vám zašleme na ukázku v březnu t.r.
Vaše vydavatelství ROTAG
Kontakt: vydavatelstvi@rotag.cz