skolky
 

 

 

menu

menu

menu

 

menu

 
 
 Napsali o nás

http://aktualitycz.cz/veskere-informace-o-skolach-na-jednom-miste/

Veškeré informace o školách na jednom místě!

Máte malé děti nebo pracujete ve školství a potřebujete mít dostupné informace z tohoto prostředí pohromadě? Nic není nemožné internetový portál www.pro-skoly.cz je stvořen přesně k těmto účelům!

sgsd

 

Jak portál www.pro-skoly.cz funguje?

Celý koncept portálu je postaven velice chytře. Je zde zaregistrováno velké množství firem, které jsou se školstvím úzce spjaté. Velikou výhodou je, že zde naleznete seznam veškerých základních, středních nebo uměleckých škol. Také firmy, zabývající se výrobou vybavení pro školské potřeby. Nabídka a sortiment firem je velmi rozsáhlá, ať už se jedná o školní pomůcky technického rázu, či sportovní nářadí, nábytek, učebnice pro děti, kancelářská technika, nabídky ubytování pro školy v přírodě nebo lyžařské kurzy. Pokud si myslíte, že vaše společnost má v této oblasti co nabídnout, neváhejte a zaregistrujte se na internetových stránkách www.pro-skoly.cz. Proč? Jelikož portál je umístěn v první linii internetových vyhledávačů, jako jsou Google a Seznam, nesporně vám to přinese nejednu výhodu. Vaše společnost se zviditelní, ale také může oslovovat se svými obchodními nabídkami rovnou ředitele škol nebo jiných institucí.

gghg


Hledáte školu pro vaše děti?

Zda-li hledáte pro svoji ratolest základní školu, střední školu nebo dokonce nějakou uměleckou, zde s tím mít problém jistě nebudete! Dáváte přednost škole v blízkosti vašeho bydliště, aby dítě mohlo docházet do školy samo nebo požadujete nějaké nadstandardní služby výuky? Stačí zadat kraj, nebo město, které požadujete, a ihned vám vyjede rozsáhlý seznam všech institucí.

fhh


Nabídka práce

Máte pedagogické vzdělání, které byste rádi uplatnili na trhu práce, ale žádné zaměstnání není momentálně v dohlednu? Nezoufejte! Na portálu www.pro-skoly.cz mimo jiné naleznete pěkně pohromadě i volná pracovní místa.

http://aktualitycz.cz/hledate-materskou-skolu-nebo-informace-okolo-nich-s-portalem-www-materskeskolky-cz-se-neztratite/

Hledáte mateřskou školu nebo informace okolo nich? S portálem www.materskeskolky.cz se neztratíte!

Máte doma malého uličníka nebo uličnici, pro kterého hledáte mateřskou školku? Pokud jste se právě přestěhovali do nového města, kde se teprve „rozkoukáváte“ a netušíte o dobrých školských institucích, nezoufejte! Většina z nás, kteří si touto problematikou již prošli nebo jí právě procházejí, jistě ví, že to není zrovna jednoduché. Zvláště v době, kdy je většina mateřských škol přeplněných k prasknutí a nové uchazeče nemají ani možnost přijmout, ale na portálu www.materskeskolky.cz najdete veškeré dostupné informace, které vám pomohou rychle se zorientovat na trhu a vyhledat pro vás to nejlepší řešení!

ggd


Co portál
www.materskeskolky.cz všechno umožňuje?

Kromě vyhledávání mateřských škol ve vámi vybrané oblasti a místa bydliště, zde naleznete spoustu jiných informací. Pro nastávající maminky v sekci Mateřská dovolená naleznete deset nejfrekventovanějších otázek a odpovědí na ně. Pro nezasvěcené maminky je to veliká výhoda, nalézt souhrn takto důležitých informací na jednom místě. Jedná se zejména o otázky typu: „Jak velká finanční částka se během mateřské dovolené pobírá, kdy se nastupuje na mateřskou dovolenou nebo kde se o ni žádá a kdo ji vyplácí“. Dále zde naleznete veškeré vybavení pro děti, ať už dětské oblečení, kočárky, hračky nebo nábytek.

edfsdf

Chcete propagovat svoji firmu nebo nemovitost?

Neváhejte! Po registraci budete díky velké návštěvnosti portálu více vyhledávaní a žádaní. Můžete také oslovit přímo společnosti nebo ředitele škol s nabídkou vašich produktů pro děti. Mateřské školky jistě rádi zakoupí hračky pro děti nebo pěkné vybavení interiéru za zajímavé ceny. Můžete zde také nabídnout ubytování pro potřebu školních zájezdů nebo školek v přírodě.

Nevíte si s něčím rady?

K tomu jistě perfektně poslouží diskusní fórum. Stačí napsat váš dotaz nebo problém a ostatní maminky vám s ním mile rády poradí.

Oblíbenost a viditelnost tohoto webu neustále roste. Důkazem je i zájem médií o tento jedinečný portál, na který z celého internetu vede spousta zpětných odkazů jak z ostatních vyhledávačů, stránek měst, tak i soukromých webů. Na prvních pozicích na internetu se začínají prosazovat i nové portály, které jsme zaměřili na ostatní školství.

Děkujeme Všem za velkou přízeň

 

Copyright © 2008 Mladá fronta a.s.


Článek vyšel 19.5. 2008 v digitální příloze Mladé fronty dnes.

(Rubrika: Speciál)

Školky na webu: příležitost pro rodiče i pro firmy

Speciál | 19.5.2008 | Libuše Kolínková

První volbou k získání informací o předškolním vzdělávání je nejčastěji vyhledávání na internetu. Je proto s podivem, že většina mateřských školek své webové stránky dosud nemá. Výjimkou je snad jen Praha.

Školky na webu: příležitost pro rodiče i pro firmy

Jednou z databází mateřských škol na internetu je portál Materskeskolky.cz. Denně je na něm zobrazeno podle údajů společnosti Internet Top přes 10 000 stran. V minulém roce jich bylo navštíveno víc než 2 500 000 (!). Databáze byla zřízena za účelem snadného vyhledání všech mateřských škol v České republice a pomáhá zviditelnit aktivitu mateřinek a propojit komunikaci mezi školkami. Školek najdeme na portálu skoro 5000, jsou adresně zařazeny s možností vyhledávání podle krajů či měst. Školka, která má své webové stránky, na ně má v databázi vytvořen odkaz. „Každá mateřská škola se může prezentovat s možností vlastního vstupu a administrace, kde informuje o kroužcích, zájmových činnostech, akcích. Dál mohou školky vkládat například fotografie z akcí, jídelní lístek a podobně,“ říká Martin Petreje, administrátor serveru ze společnosti Internet Top. Každá MŠ má své uživatelské jméno a heslo, to jí umožňuje využívat všech propojení s firmami, jež nabízejí produkty či služby, které jsou cílené a přímo zaměřené na MŠ.

Kampaně na webu

Funkční je podle slov Martina Petreje spolupráce s dodavateli hraček, nábytku, papírenského zboží, knih, textilu či zahradních potřeb. Jedna z kampaní, která na portále probíhala v poslední době, je soutěž s Bobíkem. Zajímavostí jsou třeba i čtené pohádky pro děti online. Pro všechny mateřinky připravuje Internet Top jako reklamní dárek kalendář na rok 2009, ve kterém se mohou prezentovat firmy, které chtějí cíleně oslovit školky. Další formou možného oslovení ředitelek MŠ je tzv. Zpravodaj, jenž se po nalogování MŠ do systému automaticky zobrazí na úvodní stránce. Firemní zpravodaj má týdenní periodicitu. „V dnešní době je důležité být na internetu vidět. Tím, že se nám daří propojit většinu školek a dostat portál na klíčová slova, jako jsou mateřské školy/škola/školka, na prvotní pozice do všech vyhledávačů, máme lepší možnost nasměrovat tímto směrem pozornost rodičů i firem, které se právě specializují na MŠ,“ dodává Martin Petreje. Jako novinku letošního roku připravuje firma Internet Top vznik dalších portálů, které budou navzájem propojeny. Na webu nebude pouze portál mateřských škol, ale i školy základní, umělecké nebo střední.

Soutěž pro mateřské školky s BOBÍKEM

Mňam, mňam Bobík…
Vážení pedagogové, milá školko!
Asi Vám neuniklo, že děti si našeho Bobíka oblíbily a mají ho rády. Dovolte, abychom Vám nyní představili Bobíkův nejnovější taneční hitpro všechny děti - Smetanový dance.
A aby uvedení Bobíkova videoklipu bylo slavnostnější, připravili jsme pro Vás akci, se kterou můžete udělat něco příjemného pro děti i pro Vaši školku. Zatancujte si s dětmi podle Bobíkova videoklipu, který Vám posíláme a můžete společně vyhrát!

Vaše taneční kreace nahrajte a pošlete nám videozáznam (videokazeta, dvd, mpeg nebo avi). Můžete vyhrát jeden z 10 dětských koberců 2,5 x 1,5 m s motivem Bobíka a tři nejúspěšnější třídy navíc získají zájezd do Vaší oblíbené zoologické zahrady. Samozřejmě hradíme vstupné i autobusovou dopravu pro všechny děti zúčastněné v soutěži (max. 30 dětí).

Videozáznam tanečního vystoupení Vaší třídy pošlete na adresu: Men on the Moon,
Opletalova 59, 110 00 Praha 1. Vaše nahrávky posoudí a vyhodnotí komise složená z tanečních profesionálů. Soutěž probíhá od 25. 2. 2008 do 25. 4. 2008. Během května pak dojde k předání cen vítězům. Výsledky soutěže budou zveřejněny také na www.bobik.cz.
A aby se Vám lépe tvořilo a tancovalo, posíláme Vám kromě videoklipu i text Bobíkova hitu Smetanový dance. Přejeme úspěch v soutěži, ale především hodně zábavy Vám i dětem v celé třídě při tancování s Bobíkem. V obálce navíc najdete malou pozornost od nás – praktické formuláře pro jídelníček s Bobíkem.

Chceme touto cestou také poděkovat portálu www.materskeskolky.cz, který naši soutěž podporuje.

 

 

Článek vyšel 16.6. 2008 v digitální příloze iDNES.cz

Tipy na zajímavé weby:

(Rubrika: Internet)

Informace o mateřských školách
Materskeskolky.cz – www.materskeskolky.cz

Česko prožívá babyboom. Lidé, kteří se narodili v sedmdesátých letech minulého století za dob generálního tajemníka KSČ Gustáva Husáka a nyní se rozhodli mít vlastní potomky, mají řadu nečekaných problémů. Plné jsou tak nejen porodnice, ale také mateřské školky. Jejich kapacity nedostačují, a tak maminky své potomky nemají kam dát. Naštěstí vznikl projekt Materskeskolky.cz, který se snaží pomoci.

Přestože je většina mateřských škol plná, řada z nich zapomíná na svoji prezentaci. Tak například na internetu nejsou až na výjimky téměř vidět. Jednou z databází mateřských škol na internetu je portál Materskeskolky.cz. Denně je na něm zobrazeno přes 10 000 stran. Databáze, čítající pět tisíc zařízení, byla zřízena za účelem snadného vyhledání všech mateřských škol v ČR a pomáhá zviditelnit aktivitu mateřinek a propojit komunikaci mezi školkami. Školky je možné vyhledávat podle krajů či měst. Ty, co zde ještě nejsou vidět, se mohou jednoduše připojit. Stačí si vybrat formu prezentace a napsat provozovatelům. Školky mají možnost si stránky spravovat samy a vést třeba informace o kroužcích, zájmových činnostech či akcích. Dál mohou školky vkládat například fotografie z akcí, jídelní lístek a podobně.

Materskeskolky.cz


Něco málo z pohledu jedné spokojené maminky

Dovolujeme si vybrat jeden z mnoha příspěvků z různých odkazů po celém internetu (např. při zadání klíčového slova na portálu Seznam.cz – zadejte www.materskeskolky.cz), jak se říká zde se přesně trefil hřebíček na hlavičku. Mnoho dětí u nás trpí na různé alergeny a jednou a velmi účinnou možností jak předcházet u malých dětí alergickým reakcím je například online jídelníček který mají možnost využívat všechny školky na portálu www.materskeskolky.cz
Nevíte-li jak, kontaktujte nás.

Přemýšlíte už nyní, kam dáte své dítko do školky? Zvažujete pro a proti - blízkost od domu, počet tříd, pověst, program, jídelníček? Výbornou příležitost, jak se seznámit právě s jídelníčkem nám ve čtvrtek 19.11. dala mateřská školka na Gorkého ulici. Nejen pro nově příchozí rodiče, ale i pro nás spokojené starousedlíky byla přichystána ukázka zdravé výživy. Měli jsme možnost tedy ochutnat mnohé z pokrmů, které najdeme běžně v jídelníčku našich dětí a pročíst si dokonce recepty. Toto jistě uvítají rodiče alergických dětí, kterých rapidně přibývá. Pečlivost, se kterou se školka stará o svůj chod, můžeme vidět i na stránkách www.materskeskolky.cz/gorkeho , kde pravidelně naleznete jídelníček, seznam akcí, fotky a dokonce i recepty z tohoto odpoledne jako například:

Tvarohová pomazánka se sýrem Tvaroh 15 dkg Sýr Eidam 6dkg Máslo 5dkg Sůl, pažitka Máslo utřeme se solí,přidáme najemno nastrouhaný sýr,prolisovaný tvaroh,mléko a našleháme.Nakonec zamícháme posekanou pažitku. Mnoho nás rodičů si často klade otázku, zda naše děti budou ve školce ve stejné péči, jako v naší náruči, zda budou stále stejně zdravě jíst apod. Proto neleňme a vyražme nejen na dny otevřených dveří a na podobné akce, ale kdykoliv se podívat do našich školek.

Zuzka Zaharowska