skolky
 

 

 

menu

menu

menu

 

menu

 
 
  Zpravodaj, novinky                                                                     ZPĚT

     
Firma : Duhový Motýl
Ulice : V Podbabě 29a
Město : Praha 6
Telefon : 737 18 17 17
Rozvoj hudebního vnímání 26.10 16:33 - 2015
Zvonkohra KOSHI, jedinečný pomocník při vyprávění i čtení pohádek, při usínání i probouzení, k navození dobré atmosféry, změny činnosti i hudební nástroj. Poslechněte si MP3 ukázky a vyzkoušejte. Ručně vyráběná zvonkohra Koshi je milý  a nepostradatelný doplněk každé domácnosti, školky, obchodu i kanceláře. Nabízíme i dárkové balení. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým.
Web : http://www.duhovymotyl.cz/zvonkohry-koshi/
Email : info@duhovymoytyl.cz
Rozvoj jemné motoriky 26.10 16:27 - 2015
V jednoduchosti je krása! Jedno dřívko, pár šikovných ruček a kvalitní zábava je tu. Nejprodávanější stavebnice rozvíjející tvořivost a fantazii dětí.Geniálně jednoduchá!  Můžete postavit skoro cokoliv, třeba věž až ke stropu, točité schodiště garáž pro auta nebo domeček . Kapla dokonale podpoří kreativitu Vašeho dítěte! S Kaplou si rádi hrají i dospělí...
více o stavebnici na našich: www.duhovymotyl.cz
 
Web : http://www.duhovymotyl.cz/stavebnice-kapla/
Email : info@duhovymotyl.cz
Zdravé voskovky 26.10 16:24 - 2015

ZDRAVÉ VOSKOVKY DOMŮ I DO ŠKOLKY.  Sada zdravých voskovek z pravého včelího vosku. podporují nácvik správného úchopu. Přírodní složení. V balení 12 barev voskovek ve tvaru kvádříku. Speciální a jedinečné voskovky určené pro děti již od 1 roku. Podporují správné držení tužky, nezbytné pro první psaní, což oceníte již při přípravě na školu a v první třídě.


více na našich: www.duhovymotyl.cz


Web : http://www.duhovymotyl.cz/zdrave-voskovky/
Email : info@duhovymotyl.cz