skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : Josef Dobrozemský
Ulice : Malé Karlovice 960
Město : Velké Karlovice
Kraj : Zlínský
   
Kontaktní osoba : Dobrozemská, Dobrozemský
   
IČO : 14588552       
   
Telefon: 739 450 246     Mobil: 605 842 368  
 
     
Email : podkycerku@seznam.cz  
Url : www.podkycerku.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Vítejte u nás v malebné vesničce Velké Karlovice, kde vyrostla nová chalupa s kapacitou pro 17 lidí. Nabízí komfortní a stylové ubytování uprostřed nádherných beskydských vrchů - Soláně a Javorníků, obklopena smrkovými lesy, rozlehlými pastvinami s ovečkami a voňavou květenou. Ubytování poskytujeme v průběhu celého roku, ale díky své výborné poloze zaujme naše návštěvníky především v zimní sezónu. Chalupa je jen 100m od nových vleků v lyžařském areálu Kyčerka a ubytovaní hosté se pohodlně na sjezdovku i zpět dostanou pouze na lyžích. Další lyžařské areály jsou roztroušeny v oblasti asi do 10-ti km. V okolí se rovněž nachází celá řada upravovaných běžkařských tras, které Vás provedou tím nejkrásnějším, co Velké Karlovice nabízí. Chalupa leží v srdci CHKO Beskydy, v krásném údolí Pluskovec.  
   
  V létě si zde přijdou na své milovníci turistiky i cykloturistiky, kteří mohou obdivovat krásy Javorníků, Soláně i Vsetínských vrchů. Dobře značené stezky, které jsou v okolí chalupy, Vás zavedou do všech koutů vesničky i širokého okolí. Jestliže jste vyznavači rychlé jízdy jistě oceníte Kyčerka bike park, který je jen 100m od chalupy a nabízí vyžití pro zkušené bajkery i bajkové začátečníky.  
   
  Ke koupání je v Karlovicích vybudováno moderní, nerezové koupaliště se solárním ohřevem či můžete vyzkoušet novou cyklostezku Bečvu a zajet do vedlejšího městečka, Karolinky a vykoupat se v přírodním štěrkovišti s písečnými plážemi.  
 
   
Nabídka od Josef Dobrozemský pro školy :