skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : Barbora Osaze
Ulice : Resselovo náměstí 80
Město : Chrudim
Kraj : Pardubický
   
Kontaktní osoba : Barbora Osaze
   
IČO : 03761941       
   
Telefon: 774534909     Mobil: 774534909  
 
     
Email : barbora.osaze@seznam.cz  
Url : www.fotograf-miminka.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Jsem maminka krásné dvouleté holčičky a to byl můj hlavní důvod začít. Když se dcera narodila, začala jsem si uvědomovat, jak rychle roste a jak důležité je zachytit každý její moment, protože se na to bohužel strašně rychle zapomíná. Pořídila jsem si tedy profesionální zrcadlovku a začala jsem fotit, přišla jsem však na to, že focení mě neuvěřitelně baví a naplňuje. Zahájila jsem tedy provoz fotoateliéru, který se nachází nedaleko Pardubic, ve městě Chrást, a focení jsem začala brát opravdu vážně.  
   
  Specializuji se hlavně na focení novorozenců, ale i větších dětí, těhotných maminek, rodin s dětmi, svateb, ale i nyní oblíbených narozeninových fotek dětí s dorty nebo silných žen tzv. plus size. Prostředí ateliéru je velice luxusní a příjemné - jde mi o to, aby hlavně vy jste se cítili pohodlně. Ráda si s Vámi před focením vypiji dobrou kávu, a zatímco budeme probírat detaily focení, Vaše dítka si mohou hrát v dětském koutku nebo koukat na pohádky.  Studio je vybaveno nejlepší profesionální technikou značky FOMEI. Při focení využívám nejrůznější zajímavé rekvizity, díky kterým budou vaše fotky originální a nevšední.  
   
  Ráda hledám nové postupy, rekvizity i scény, které by dodaly Vašim fotografiím šmrnc a nevšední vzhled. Ke každému focení přistupuji individiuálně a osobně, snažím se vystihnout Vaše přání a požadavky na fotografie. Mým přáním je, aby se pro vás stalo focení příjemným a nezapomenutelným zážitkem.   
 
   
Nabídka od Barbora Osaze pro školy :