skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : Lanové centrum DDM hl. m. Prahy
Ulice : Libeňský ostrov
Město : Praha 8 - Libeň
Kraj : Praha
   
Kontaktní osoba : Lenka Dudlová
   
Pobočky : Sídlíme v areálu Loděnice-Vltava, která patří Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy. Nacházíme se na Libeňském ostrově u slepého ramene Vltavy. Pět minut pěšky od zastávky tramvaje Libeňský most.
IČO : 00064289        DIČ : CZ00064289
   
Telefon: 774 706 097     Mobil: 774 706 097  
 
     
Email : vysokalana@ddmpraha.cz  
Url : www.vysokalana.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Lanové centrum Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy je součástí areálu Loděnice Vltava a nabízí zábavu pro skupiny dětí, přátel i rodiny.

V rámci připravených programů, kde hraje hlavní roli komunikace, důvěra a týmová spolupráce, prožijete netradičně svůj volný čas v příjemném prostředí Libeňského ostrova.

V areálu jsou k dispozici nízké lanové překážky, jejichž prostřednictvím získají účastníci pocit jistoty při pohybu nad zemí a samozřejmě také lanové překážky ve výšce přibližně osm metrů. Je možné využít také lezeckou stěnu.

Program je možné doplnit o kanoistiku na klidné hladině slepého ramene řeky Vltavy a posezení u táborového ohně s opékáním buřtů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


 
   
  Chcete prožít se třídou něco neobvyklého, ale přitom maximálně bezpečného o čem se bude dlouho povídat? Nevíte kam na školní výlet? Nabízíme Vám netradiční činnost s troškou dobrodružství v příjemném prostředí Libeňského ostrova, v našich programech pro školy a další organizace pracující s dětmi a mládeží.
 
   
  Programy jsou vždy přizpůsobeny schopnostem účastníků.


 
 
   
Nabídka od Lanové centrum DDM hl. m. Prahy pro školy :  

Přijďte k nám se třídou

Chcete prožít se třídou něco neobvyklého, ale přitom maximálně bezpečného o čem se bude dlouho povídat? Nabízíme Vám netradiční činnost s troškou dobrodružství. Máme pro Vás připraveny 3 speciální programy, které je možné upravit podle Vašich požadavků.

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 13.09 17:40 - 2012

 

Zahájení sezony v lanovém centru 11.4.

Máme otevřeno, a tak jsme připravili první letošní akci pro veřejnost. Přijďte v sobotu 11.4. zažít odpoledne plné adrenalinu, napětí a osobních rekordů.


Nízké lanové překážky vás zahřejí a rozcvičí a poté hurá do výšky osmi metrů zdolat cesty podle vlastního výběru. Na místě na vás čeká lezecká stěna, kanoe zvoucí k projížďce po klidné hladině řeky Vltavy i ohniště k opékání buřtů.

Součástí akce je i fotosoutěž o volné vstupy do lanového centra.

Vstupné 100Kč/dítě, 160Kč/dítě+dospělý (vstupné platí pouze lezci)

Najdete nás na Libeňském ostrově, do 10 minut pěšky od tram zastávky Libeňský most (1, 12, 25)

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 07.04 10:19 - 2015

 

Lanové centrum opět v provozu

Vracíme se po povodních opět do plného provozu a těšíme se na Vaši návštěvu. Připraveny jsou nízké i vysoké lanové překážky, můžete s námi vyrazit na projížďku po Vltavě a zažít zábavné chvíle v našem LANOVÉM CENTRU. Z důvodu většího počtu zájemců si můžete již nyní rezervovat termín vaší návštěvy.. Těšíme se na Vás.. Instruktoři lanového centra

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 31.03 18:25 - 2014

 

Lanové centrum se probudilo ze zimního spánku

Venku se nám otepluje, tak přijďte protáhnout ztuhlé tělo po zimě. Nabízíme programy pro školy, pro rodiny, ale i pro menší skupiny. Bude mít Vaše ratolest narozeniny? Také se o to postaráme. Více informací najdete na webových stránkách. Instruktoři se již na Vás těší..

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 12.04 15:54 - 2013

 

Lanové centrum DDM hl. m. Prahy

Přivítejte nový školní rok v LANOVÉM CENTRU DDM hl. m. Prahy.


Jsou pro vás připravené programy na lanech, na vodě i narozeninové oslavy. Neváhejte přijít místo hodiny tělocviku nebo s družinou. 

Bližší informace na www.vysokalana.cz

Nebo přijďte 28. a 29. září na program pro veřejnost.

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 29.08 13:09 - 2017

 

Lanové centrum DDM hl. m. Prahy

Zveme vás na akci pro veřejnost. Koná se tuto neděli 25.6.2017 od 10 do 17hod v Loděnici Vltava na Libeňském ostrově. Čeká vás lezení na nízkých i vysokých překážkách, projížďka po Vltavě. Tentokrát v duchu hrdinů a pohádkových postav. Přijďte si užít poslední program před prázdinami. Během léta fungujeme na objednání. Tak neváhejte nás kontaktovat. Na školní skupiny se budeme opět těšit během měsíce září.

Web : www.vysokalana.cz
Email : vysokalana@ddmpraha.cz
Datum vložení : 23.06 14:01 - 2017