skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : Chata Svinec Nový Jičín
Ulice : Kojetín 56
Město : Nový Jičín
Kraj : Moravskoslezský
   
Kontaktní osoba : Jan Kopecký
   
IČO : 73316075        DIČ : CZ7909045287
   
Telefon: 556 708 306    
 
     
Email : info@chata-svinec.com  
Url : www.chata-svinec.com  
     
Popis činnosti :  
   
  Chata Svinec leží nedaleko města Nový Jičín (4 km) a asi 500m od vrcholu Svinec (547 m.n.m.). Vrchol Svinec sice není příliš vysoký, ale díky své poloze patří k nejkrásnějším místům v Beskydech. Každý kdo tudy jednou prošel, sám poznal, jaké výhledy tento nenápadně vyhlížející kopec na západě Beskyd poskytuje. Jsou to především překrásné panoramatické výhledy.  
   
  Chata svým návštěvníkům nabízí:
Ubytování s kapacitou 40 lůžek, kde 27 lůžek je v pokojích s vlastním sociálním zařízením (1x6lůž., 3x4lůž. - v jednom čtyřlůžkovém pokoji možnost přistýlky, a dále 4x2lůž.), 13 lůžek je v pokojích se sociálním zařízením společným na patře (3x3lůž., 2x2lůž.).
V chatě se nachází společenská místnost s krbem a TV, která nabízí příjemně strávené chvíle zejména v zimním období, kdy venku řádí zima a mráz a člověk po vyčerpávající lyžovačce odpočívá u krbu se sklenkou něčeho dobrého. Pro ubytované hosty je dále k dispozici denní místnost (jídelna) s TV. Nabízíme možnost zapůjčení TV na pokoj.
 
   
  Nabízené služby jsou určeny pro širokou klientelu:

* individuální rekreační pobyty
* školní výlety, lyžařské kurzy, školy v přírodě
* sportovní soustředění (ideální horské podmínky pro kondiční přípravu )
* ubytování pro firmy, školení
* oslavy, svatby

Pro aktivní sportovce:

Zima: Velký vlek přímo u chaty 450m dlouhý. Malý vlek Včelínek 150m od chaty dlouhý 150m. 100m dlouhý provazový vlek pro nejmenší lyžaře leží u spodní stanice velkého vleku.
Technický sníh, denní úprava svahu, večerní lyžování. Více o lyžovačce na www.skisvinec.cz nebo na web kameře.
Léto: Turistika, cykloturistika, možnost využití víceúčelového sportovního hřiště (volejbal, nohejbal, tenis, házená, kopaná, futsal) v místní obci Kojetín (700m). V chatě možnost zapůjčit horská kola, ruské kuželky, kroket, petanque, stolní tenis. Koupání v blízké přírodní nádrži Čerťák. Pro nejmenší přímo u chaty malé dětské hřiště (skluzavka, houpačka, pískoviště).

Další sportovní a kulturní aktivity možno využít v centru města Nový Jičín (vnitřní bazén a venkovní koupaliště, squash, bowling, tenisové kurty, divadlo, muzeum, historické památky, kino, disko, bary, restaurace). Možnosti půldenních i celodenních výletů do blízkého okolí (muzeum a historické centrum města Nový Jičín, Kunínský zámek, hrady Hukvaldy a Helfštýn, Štramberská trúba a rozhledna na Bílé hoře, lanová dráha na Pustevny, Zbrašovské aragonitové jeskyně a propast v Teplicích nad Bečvou, zřícenina hradu Starý Jičín, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm atd.)
 
 
   
Nabídka od Chata Svinec Nový Jičín pro školy :  

Datum vložení : 15.06 08:21 - 2012