skolky
 

menu

 

 

menu

menu

 

menu

 
 
  Zpravodaj, novinky                                                                     ZPĚT

     
Firma :
Ulice :
Město :
Telefon :
PF 2015 - Internet Top s.r.o. 15.12 10:21 - 2014
Multimediální hudební mapa 27.10 12:44 - 2010
Tuto mapu pro Vás vytvořil Jiří Sedoník student 1. ročníku magisterského studia oboru Geoinformatika na Univerzitě Palackého v Olomouci
Web : gislib.upol.cz/app/sedonik10/
Email : webmaster@pro-skoly.cz
Telfonní seznam - NOVINKA!!! 20.04 09:11 - 2010

Vážení zákazníci, 

od 1.4. 2010 pro Vás všechny připravujeme převratnou novinku v propagaci Vaší firmy na těchto portálech školství a to nejen na internetu!!!


Pro velikou oblibu těchto portálů, obrovský nárůst návštěvníků a firem, kteří si přejí být v těchto portálech zaregistrováni z důvodu zaměření svých produktů a služeb pro děti, jsme pro Vás připravili TELEFONNÍ SEZNAM FIREM!!!


TELEFONNÍ SEZNAM FIREM umožní školám i široké veřejnosti rychleji nalézt školu, firmu, nebo společnost nabízející produkt či službu dle klíčových slov, zaměření činnosti, města , kraje, nebo jejího názvu.


Zaregistrované firmy budou s propojením ze všech portálů školství a portálů pro děti a rodiče zveřejněny nejen v elektronickém telefonním seznamu, ale i v tištěné formě TELEFONNÍHO SEZNAMU FIREM, který bude doručen ZDARMA do všech škol v ČR!!!


Věříme, že všem školám v ČR poskytneme rychlejší přístup k informacím od firem a společností poskytující služby a produkty pro děti. Pro bližší informace kontaktujte naše operátory ZDE.


Web : http://pro-skoly.cz/telefonniseznam.php
Email : webmaster@pro-skoly.cz