skolky

Zobrazení dnes: 716
Zobrazení vcera: 15619
Zobrazení 2017: 4356732
Zobrazení 2016: 5756668
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 53873842

 Volná místa ve školství

Hledáme milou úču do našeho nového týmu Praha 4

20.10 17:02 - 2017
Jsme krásná státni dvoutřídní MŠ v Kateřinkách v Praze 4 a hledáme novou kolegyni, která má chuť pracovat podle svých představ. Nabízíme fajn kolektiv ve dvou heterogennich třídách, možnost podílet se na nových projektech se zajímavým finančním ohodnocením.Přijď se k nám podívat, potřebujeme tě co nejdříve. (žádný zástup za nemoc nebo MD)😀

Region : Praha
Telefon : 777876632
Email : lucbaka@seznam.cz
Datum vložení : 20.10 17:02 - 2017

Učitelka MŠ

20.10 10:48 - 2017
Mateřská škola Praha 10- Dubeč přijme kvalifikovanou učitelku na plný úvazek, nástup od ledna 2018. Děkujeme za nabídky

Telefon : 603756078
Web : msdubec.cz
Email : msdubec.reditelka@centrum.cz
Datum vložení : 20.10 10:48 - 2017

učitelka MŠ

20.10 08:22 - 2017
MŠ Březová-Oleško přijme učitelku, nástup dle dohody.
bližší informace na novakova@msbrezovaolesko.cz

Region : Praha-západ
Datum vložení : 20.10 08:22 - 2017

učitelka MŠ

20.10 08:21 - 2017

Datum vložení : 20.10 08:21 - 2017

Potřebujete půjčku k zahájení podnikání nebo placení účtů a dluhů?

20.10 05:13 - 2017
Získejte rychlý a nouzový úvěr dnes ve výši 2% do 24 hodin.
• Můžete půjčit jakoukoli částku půjčky.
Pro více informací kontaktujte nás na e-mailu: mrslisa.barnet@gmail.com

Region : České Budějovice
Web : www.materskeskolky.cz
Email : mrslisa.barnet@gmail.com
Datum vložení : 20.10 05:13 - 2017

20.10 05:11 - 2017

Datum vložení : 20.10 05:11 - 2017

Lentilka hledá posilu

19.10 18:10 - 2017
Dobrý den všem co hledají práci, jsme malá soukromá školka na Praze 5 a hledáme posilu.

Rádi bychom mezi sebe přivítali někoho, koho baví práce s dětmi (zkušenosti výhodou, ne však podmínkou), hledá dlouhodobý stabilní přivýdělek a nechybí mu nadšení a motivace pro tuto práci.

Nabízíme flexibilní pracovní dobu volitelnou vždy na konci měsíce (2-3 směny týdně), umístění školky v blízkosti mhd, prima kolektiv, motivační odměny a práci na DPP.

Práce je vhodná pro studentky/studenty VŠ nebo důchodce. Směny k dispozici jsou zpočátku 9-13 hodin nebo 9-15 hodin. Poté případně 7:30 – 15 hodin nebo 13 – 18 hodin. Budeme moc rádi za Vaše životopisy na email info@studiolentilka.cz, žádný nenecháme bez odpovědi.

Studio Lentilka

Web : www.studiolentilka.cz
Email : info@studiolentilka.cz
Datum vložení : 19.10 18:10 - 2017

učitelka MŠ

19.10 13:58 - 2017

Datum vložení : 19.10 13:58 - 2017

Uklizečka

13:14 19.10.2017
Požadujeme manuální zručnost, pracovitost a odpovědný přístup k úklidu.

Nabízíme práci uklizečky na plný pracovní úvazek pro úklid školních prostor. Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba : Mgr. Martin Zikmunda
Telefon : 220517392
Web : www.zsmarjanka.cz
Email : info@zsmarjanka.cz
Datum vložení : 13:14 19.10.2017

Uklizečka a pomocná kuchařka MŠ

19.10 13:02 - 2017
Hledáme na plný úvazek paní na úklid a pomoc v kuchyni. Mateřská škola Landie, Říčany. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte ředitelku MŠ 606 55 35 95.

Region : Praha-východ
Telefon : 606 55 35 95
Web : ww.landie.cz
Email : landie@landie.cz
Datum vložení : 19.10 13:02 - 2017

Vychovatelka školní družiny

12:59 19.10.2017
Požadujeme příslušné vzdělání v oboru, komunikativnost, hezký vztah k dětem.

Nabízíme minimálně 20 hodinový úvazek z celkového počtu 30 hodin. Práci v příjemném prostředí a kolektivu.

Datum vložení : 12:59 19.10.2017

Kuchařka

19.10 11:49 - 2017
Dobrý den,hledám práci ve školce,mám praxi 33let.Jsem poradna,pečlivá,dobře zapadam do kolektivu, nekouřím.Znam normy,vlastním výuční list a zdravotní průkaz.Nevadi mi ani dělat pomocnou sílu v kuchyni.Prosim volejte dopoledne od 8h-12h, děkuji za případný zájem.

Region : Kolín
Telefon : 731982082
Datum vložení : 19.10 11:49 - 2017

Uklízečka MŠ

19.10 10:36 - 2017
Mateřská škola v blízkosti metra Chodov přijme uklízečku s nástupem od listopadu.

Telefon : 725 466 949
Datum vložení : 19.10 10:36 - 2017

Hladáme paní učitelku

19.10 10:23 - 2017
Do mateřské školy na Jižním městě v Praze přijmeme paní učitelku. Nástup v lednu 2018.

Telefon : 737401738
Email : msjanouchova@seznam.cz
Datum vložení : 19.10 10:23 - 2017

Asistentka do firemní školky

10:05 19.10.2017
Ráda bych našla milou, přátelskou, zodpovědnou paní asistentku, která by s chutí pracovala v naší soukromé školce na Budějovické. Potřebujeme někoho s individuálním přístupem, dobrou komunikací, trpělivostí a láskouVzdělání není podmínkou, praxe mezi dětmi výhodou. Zaručujeme rodinnou atmosféru a příjemné pracovní prostředí. Těšíme se na životopisy, které zasílejte na rb@kindergarten.cz

Kontaktní osoba : Kateřina Formánková
Telefon : 601325868
Email : rb@kindergarten.cz
Datum vložení : 10:05 19.10.2017

Učitelka MŠ

19.10 08:52 - 2017
Hledáme kvalifikovanou paní učitelku do Mateřské školy v Praze Kolovratech. Nástup ihned.

Telefon : 267711342
Email : skolka.kolovraty@seznam.cz
Datum vložení : 19.10 08:52 - 2017

odpolední uklízečka do MŠ

19.10 08:21 - 2017
Hledáme odpolední paní uklízečku do Mateřské školy Formanská, Praha - Újezd u Průhonic.
Náplň práce a pracovní úvazek dohodou.
Možný nástup 1.12.2017 nebo 1.1.2018.

Telefon : 737212528
Email : msformanska@seznam.cz
Datum vložení : 19.10 08:21 - 2017

Vychovatelka do Rodinného centra

18.10 21:58 - 2017
Učitel/ka do Rodinného centra. V Praze 10 - Petrovicích. Práce s dětmi od 15 měsíců - 4,99 let. Požadujeme pedagogické vzdělání, kladný vztah k dětem, spolehlivost, pracovitost, trpělivost, kreativitu. Hra na hudební nástroj a znalost anglického jazyka výhodou. Nástup možný ihned! Zasílejte CV a motivační dopis.

Telefon : 721200319
Web : www.rc-snopik.cz
Email : info@rc-snopik.cz
Datum vložení : 18.10 21:58 - 2017

ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme

18.10 19:17 - 2017
ZŠ Rakovského v Praze 12 přijme zaměstnance na pozice:
1. učitelka/tel pro I.stupeň (celý úvazek)
2. vychovatelka/tel do ŠD (0,6 úvazek)
3. Asistenta
Nástup možný ihned.
Děkujeme za nabídky.

Telefon : 775 444 616
Email : pavel.nedbal@zsrakovskeho.cz
Datum vložení : 18.10 19:17 - 2017