This is alternative content.

Zobrazení dnes: 2458
Zobrazení vcera: 19794
Zobrazení 2014: 1862267
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 33979802
skolky

 speciální pedagogika

finance

21:58 21.06.2013
kdyby jste chteli nekdo nejake pojisteni, ci sporeni, pujcky, atd. proste cokoli s penizkama, ozvete se, ted delam i do financi, dejte vedet, 777643058..... a nevite o nekom sikovnem, kdo hleda praci?s volnou pracovni dobou,klidne na dva dny v tydnu a ve vyskove?DIK

Region : Jihomoravský
Telefon : 777643058
Email : eva.krizova@email.cz
Datum vložení : 21:58 21.06.2013

Nová kolegyně do Montessori školky

21.06 18:59 - 2013
Hledáme novou sílu na plný úvazek do Montessori školky v Praze 2 na Vyšehradě.
Požadujeme minim. 3 roky praxe v minim 15ti-členném kolektivu dětí.
Práce na ŽL.
Nabídka při osobní domluvě.

Region : Praha
Telefon : +420602255683
Web : www.vysehradek.cz
Email : vysehradek@vysehradek.cz
Datum vložení : 21.06 18:59 - 2013

21.06 13:26 - 2013
Poptávám zaměstnání v oblasti speciální pedagogiky - učitelka speciální MŠ, učitelka přípravné třídy, asistentka pedagoga.
Nabízím praxi v oboru, vzdělání SPGŠ předškolní pedagogika, probíhající dálkové VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika.
Možná lokalita: Lysá nad Labem, Praha
Za nabídky předem děkuji.

Region : Středočeský
Email : pracesppg@seznam.cz
Datum vložení : 21.06 13:26 - 2013

Učitelka/ Lektorka NJ

12:46 21.06.2013
Jsem absolventka pedagogické fakulty v Brně, oboru Lektorství německého jazyka, hledám místo učitelky nebo lektorky NJ na základních, mateřských, středních nebo jazykových školách.

Region : Brno-město
Email : michaelajagosova@gmail.com
Datum vložení : 12:46 21.06.2013

hledám práci v MŠ

11:47 21.06.2013
Dobrý den,
hledám práci v soukromé školce v Brně a okolí, případně v Ostravě. Vzdělání: Střední zdravotnická škola, Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví (Lékařská fakulta OU, titul Mgr.). Praxe: několik let individuální hlídání dětí, tábory, příměstské tábory, agentura pro vzdělávání a hlídání dětí, vzdělávání žáků v první pomoci a správné výživě.
Podrobnější informace o praxi a dalších mých znalostech a dovednostech mohu zaslat formou strukturovaného životopisu.
Děkuji za případné nabídky.

luc.vanickova@seznam.cz
739 417 410

Jméno : Lucie Vaníčková
Email : luc.vanickova@seznam.cz
Datum vložení : 11:47 21.06.2013

Pomocná síla, úklid školky a pradlena

11:33 21.06.2013
Dobrý den,
ráda bych pracovala v MŠ, jeslích nebo škole jako pomocná síla v kuchyni, pradlena či uklízečka.
Praxi v závodní kuchyni i úklidu mám a vlastním zdravotní průkaz. Mohu nastoupit ihned.
Za jakékoliv nabídky předem děkuji.

Jméno : Papírníková Jitka
Telefon : 773060001
Email : papirnikovajitka@centrum.cz
Datum vložení : 11:33 21.06.2013

Učitelka Mš

20.06 18:35 - 2013
Stěhuji se do Brna a od září sháním práci v Brně a okolí na pozici učitelky MŠ.Mám 1,5 letou praxi a mnoho zkušeností z dalších volnočasových aktivit. Vejskalová Lenka

Region : Brno-venkov
Telefon : 777952581
Email : ivejskalova@seznam.cz
Datum vložení : 20.06 18:35 - 2013

Učitelka/asistentka v mateřské školce

15:37 20.06.2013
Hledám práci učitelky/asistentky v mateřské školce. Vystudovala jsem VOŠ sociální a pedagogickou-obor sociální pedagogika a Univerzitu Karlovu-obor sociální pedagogika. Zkušenosti s dětmi mám z dětské ozdravovny, tábora, dětského domova a speciální mš.

Telefon : 608947677
Datum vložení : 15:37 20.06.2013

Asistent pedagoga

20.06 14:45 - 2013
Hledáme 2 asistenty pedagoga k dětem s autismem.Nástup možný 1.9.2013

Telefon : 235314514
Web : www.mslaudova.cz
Email : mslaudova@volny.cz
Datum vložení : 20.06 14:45 - 2013

HLEDÁM PRÁCI UKLÍZEČKY

20.06 14:06 - 2013
Dobrý den, hledám naléhavě práci uklízečky ve školství na HPP od září. Praxi v úklidu mám. Děkuji předem za Vaše nabídky.

Telefon : 605925637
Email : fendek@seznam.cz
Datum vložení : 20.06 14:06 - 2013

uklízečka-pomocná síla

20.06 13:38 - 2013
Dobrý den,
hledám práci na hlavní pracovní poměr jako pomocná síla nebo uklízečka ve školce.Mám ráda děti.Jsem nekuřačka. Bydlím na Moravském Předměstí v HK u Kubíka. Praxi v úklidu mám.Jsem učenlivá,pracovitá.Dřív jsem pracovala v jeslích,jako pomocná síla.V případě zájmu osobní pohovor ráda uvitám nebo zašlu životopis.
Děkuji předem za nabídky.

Tobolová

Region : Hradec Králové
Email : elenora.t@seznam.cz
Datum vložení : 20.06 13:38 - 2013

Trenér tenisu do MŠ

20.06 10:54 - 2013
Mateřská skola Beehive hledá učitele/učitelku (může být i student) - trenéra tenisu pro výuku dětí pro předškolní věk. Více informací na email: papezova@beehive.cz.

Email : papezova@beehive.cz
Datum vložení : 20.06 10:54 - 2013

učitelka MŠ

20.06 08:00 - 2013
Mateřská škola v Praze 8 hledá kvalifikovanou uitelku do nově otevíraných tříd od poloviny září 2013. Životopisy zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Za nabídky děkujeme.

Email : mslibcicka@seznam.cz
Datum vložení : 20.06 08:00 - 2013

Hledáme milou paní učitelku, tetu, přítelkyni dětí

19.06 22:45 - 2013
Hledáme milou kolegyni/kolegu do soukromé školky ve Velkých Přílepech. Nástroj, angličtina nebo zdravotní či sociální vzdělání výhodou.

Region : Praha-západ
Email : info@babbles.cz
Datum vložení : 19.06 22:45 - 2013

Učitelka MŠ, pedagog v dětském centru, asistentka pedagoga

19.06 18:14 - 2013
Dobrý den,
hledám práci na 3/4 úvazek, buď jako pedagog, asistent pedagoga a nebo i vychovatel ve školní družině.
Mám vystudovanou SPgŠ, obor Předškolní pedagogika.Ukončila jsem 5 leté dálkové studium, ale chybí mi úplná kvalifikace, dokončení v příštím roce.
V oboru pracuji již druhým rokem.Nejprve jako pomocný pedagog a posléze již plnohodnotná práce učitelky ve třídě předškoláků.Na vyžádání ráda zašlu podrobnější informace.

Budu se těšit na Vaše nabídky

Telefon : 736698308
Email : hrubantova.lenka@centrum.cz
Datum vložení : 19.06 18:14 - 2013

VÝPOMOC V MŠ

19.06 15:21 - 2013
Dobrý den,
ráda bych brigádně vypomáhala v MŠ,je mi 26 let a prvním rokem studuji pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem, obor Učitelství pro MŠ.Práce s dětmi mě velmi baví, jsem pozitivní a mám k dětem přátelský a příjemný přístup.Pracuji na plný úvazek, ale mohla bych docházet např. po práci či o víkendech pomáhat při organizování akcí pro děti atd.
V případě zájmu obratem zašlu životopis.

Telefon : 606459042
Email : Perglerova.K@centrum.cz
Datum vložení : 19.06 15:21 - 2013

učitelka MŠ se znalosti angličtiny

15:09 19.06.2013
Do soukromé mateřské školky rodinného typu hledáme pana učitele/paní učitelku se znalosti angličtiny.

Hledáme Vás, kdo máte mimořádně hezký vztah k dětem a k této práci, ochotu přizpůsobit svůj čas potřebám dětí v naší školce, loajalitu, schopnost zaujmout děti i v menším počtu, jste schopni samostatné tvořivé práce.

Vítány jsou vlastní nápady, schopnost pracovat v týmu a chuť aktivně se spolupodílet na rozvoji školky tak, aby děti i rodiče nikdy nelitovali času, po který nám dítě svěří.

Nezkušené zaučíme a dopřejeme další seberealizaci.

Místo výkonu práce: Spalená 49, Praha 1, Dětské centrum “Zlatá rybka“

V případě zájmu poslílejte svůj životopis včetně fotografie a kontaktní údaje na adresu gracovajudo@seznam.cz

Datum vložení : 15:09 19.06.2013

Hledám práci kuchařky,pomocné kuchařky

19.06 14:14 - 2013

Dobrý den,ráda bych pracovala v mš,zš apod.na zkrácený úvazek.Praha 4-není podmínkou.Děkuji za nabídky.Kratochvílová.

Email : kratochvilova.peta@seznam.cz
Datum vložení : 19.06 14:14 - 2013

HLEDM PRÁCI UKLÍZEČKY

19.06 12:05 - 2013

Datum vložení : 19.06 12:05 - 2013

Ředitelka soukromé umělecké mš Malvína

19.06 11:33 - 2013
Dobrý den,
hledáme touto cestou ředitelku pro nově vznikající pobočku soukromé umělecké školky na Praze 8, s výukou v angličtině a zaměřením na umělecké činnosti. Naše školka je vyhledávanou právě pro důraz který klademe na výtvarné činnosti a grafomotoriku, nízký počet dětí na pedagoga a nadstandartní servis služeb i přístupu k dětem a rodičům. Do této pozice se hodí mladá žena minimálně se třemi roky praxe, nadšením, vizí, kreativitou a komunikativní angličtinou slovem i písmem. Má kladný vztah k výtvarnému umění a orientuje se v právní problematice řízení mateřské školy, ovládá manažerské schopnosti a dovednosti. Je pracovitá a pečlivá.

Požadujeme:

- odborná kvalifikace odpovídající § 6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů
- 3 roky praxe spočívající ve výkonu přímé pedagogické činnosti nebo v činnosti, pro kterou jsou potřebné znalosti stejného nebo obdobného zaměření, nebo v řídící činnosti nebo v činnosti ve výzkumu a vývoji (§ 5 odst. 1 písm. a) zákona )
- způsobilost k právním úkonům
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- znalost českého jazyka
- komunikativní znalost anglického jazyka B1/B2
- znalost školské problematiky a souvisejících  právních  předpisů
- organizační a řídící schopnosti
- pracovitost a pečlivost
- zkušenost s vypracováním žádosti o registraci MŠ u MŠMT velkou výhodou
- perfektní znalost práce na PC (email, excel, word...)

Nabízíme:

- Nadstandartní platové ohodnocení
- Práci na HPP
- Přátelskou atmosféru
- Příjemné a atraktivní prostředí
- Telefon
- Pravidelná školení a kurzy nejen v pedagogické oblasti, ale i v managementu, angličtině atp.
- Možnost uplatnit své nápady a inovace

Náplň práce:

- Úzká spolupráce s majitelkou/jednatelkou Malvíny
- Tvorba ŠVP
- Vedení týmu cca 6-ti pedagogů
- Organizace docházky dětí
- Personální organizace
- Komunikace s rodiči
- Tvorba provozních a organizačních řádů a dohled na jejich dodržování

Zájemce prosíme o zaslání na uvedenou emailvou adresu následující:

Profesní životopis v ČJ+AJ, fotografie, průvodní dopis zaměřený na odborné dovednosti, znalosti a údaje o dosavadních zaměstnáních. Uveďte prosím min. 2 referenční osoby. Dále esej na téma: Vlastní představa rozvoje a směřování umělecké školky. Formát textu 1x A4.

Těšíme se na Vás!
Malvína

Web : www.skolkamalvina.cz
Email : mail@skolkamalvina.cz
Datum vložení : 19.06 11:33 - 2013
<<   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   128   129   130   131   132   133   134   135   136   137   138   139   140   141   142   143   144   145   146   147   148   149   150   151   152   153   154   155   156   157   158   159   160   161   162   163   164   165   166   167   168   169   170   171   172  >>