skolky
 
menu
 
  
 
   
Firma : Chocotopia – 2 v 1 : Muzeum čokolády & Muzeum voskových figurín a legend
Ulice : Celetná 596/15
Město : Praha 1 - Staré město
Kraj : Praha
   
Kontaktní osoba : Jan Škroud
   
IČO : 29128285        DIČ : CZ29128285
   
Telefon: 226 776 776    
 
     
Email : info@chocotopia.cz  
Url : www.chocotopia.cz  
     
Popis činnosti :  
   
 
V muzeu čokolády a voskových figurín Chocotopia na Celetné 15 zabavíte své žáky na celé dopoledne. Chocotopia je dům plný zábavy, ve kterém potěšíte všechny smysly, kromě muzea čokolády, které patří do mezinárodní sítě Choco-story, a muzea voskových figurín by Grévin nabízí exotickou restauraci, virtuální realitu, candy shop a spoustu dalších zážitků.  
Speciálně pro školy nabízíme dva typy prohlídek - prohlídku muzea voskových figurín a prohlídku muzea čokolády.  

Vezměte své žáky na prohlídku do muzea voskových figurín, kde potkají své idoly, naučí se něco o historii a politice, vyfotí se s hvězdami a hlavně se nebudou nudit. Muzeum můžete navštívit individuálně, nebo svěřte žáky našim průvodcům. V komentované prohlídce potkají osobnosti českých dějin od Karla Čapka, Marie Terezie, Karla IV. nebo Antonína Dvořáka po legendy jako Golem či vodník Rambousek z Čertovky. Zkusí si, jaké to je položit hlavu na špalek kata Mydláře a zjistí, co se stalo s 27 pány na Staroměstském náměstí v roce 1621. Potkají mnoho významných osobností, které budou mít doslova nadosah. Na naše figuríny se můžete podívat pěkně zblízka, se všemi se vyfotit a odnést si jedinečnou památku a zážitek. Zabavte sebe i žáky interaktivní a naučnou šifrovací hrou, která je dostupná v češtině i angličtině. 
 
Navštivte muzeum čokolády, ochutnejte její příběh na dvou patrech ve zcela nové expozici. Žáci se dozví o historii čokolády, jak s ní souvisí krvavé obětní rituály Mayů a Aztéků, jak se kakaové boby dostanou z plantáže přes továrnu až do naší pusy a z čeho a jak se dělá ta nejlepší čokoláda. Zabavte žáky interaktivními úkoly a aktivitami - pomůžou archeologovi odhalit tajemství čokolády a můžou se podívat na film o její produkci v kinosále. Zastavte se v čokoládové dílně a sledujte, jak se vyrábí pravé belgické pralinky. Sbíhají se vám sliny? Ochutnávka různých druhů čokolády je zdarma! Rádi byste si výrobu vyzkoušeli? Přikupte žákům jeden z našich workshopů, stanou se tak na chvíli čokolatiéry, vyzkouší si práci s čokoládou, podpoří svou kreativitu a odnesou si chutný suvenýr.  
Prohlídky jsou určeny pro skupiny 10 a více žáků základních a středních škol, pro mateřské školy je připraven speciální výklad. Vstup do muzea je pro pedagogy doprovázející žáky zdarma. Na každých 10 žáků počítáme s jedním členem doprovodu zdarma. Cena komentované prohlídky je 120 Kč na žáka, cena prohlídky bez průvodce činí 100 Kč na žáka. Pro více informací o skupinových slevách a rezervace kontaktujte info@chocotopia.cz.  

Tato nabídka je platná pro školy s akreditací MŠMT ČR a pro členy České rady dětí a mládeže.
 
   
 

VEZMĚTE SVOU TŘÍDU DO MUZEA, KTERÉ JE BUDE KONEČNĚ BAVIT. 
   
  Muzeum je otevřeno každý den od 10:00 do 19:00 hodin. Doporučujeme objednávku předem na tel. čísle 226 776 776 nebo mailem na info@chocotopia.cz, abychom pro Vás zajistili průvodce. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.chocotopia.cz.
FOTOGALERIE


 
 
   
Nabídka od Chocotopia – 2 v 1 : Muzeum čokolády & Muzeum voskových figurín a legend pro školy :  

Muzeum čokolády a Muzeum voskových figurín a legend - AKCE - SLEVA - 70 % na vstup pro všechny ....


Web : www.chocotopia.cz
Email : sergej.papin@chocotopia.cz
Datum vložení : 22.05 12:18 - 2020