skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : Kreativní svět s.r.o.
Ulice : Hlinky 146/74
Město : Brno
Kraj : Jihomoravský
   
Kontaktní osoba : Mgr. Hana Kmentová
   
IČO : 291 90 177        DIČ : CZ29190177
   
Telefon: +420 543 245 346     Mobil: + 420 777271692  
 
     
Email : kmentova@kreativnisvet.cz  
Url : www.kreativnisvet.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Modelovací hmota FIMO, samotvrdnoucí modelovací hmoty Fimo air a WePAM, barvy na obličej a tělo, barvy pro dětské malování, barvy na textil, porcelán, sklo, hedvábí, příslušenství a nástroje pro kreativní tvoření.  
   
  Kreativní svět s.r.o. - výhradní distributor a prodejce kreativního a hobby sortimentu prestižních výrobců FIMO Staedtler, Eulenspiegel, Cleopatre a KREUL  
   
 
Naše společnost, působí na českém a slovenském trhu od roku 2009. Za tuto dobu vytvořila v České republice a na Slovensku nejen velkoobchodní a maloobchodní, ale i internetový prodej. Celkovou prezentaci naší firmy najdete na oficiálních stránkách http://www.kreativnisvet.cz/, ale i na různých výstavách, v časopisech, letácích a podobně.

Hlavní náplní společnosti je prodej produktů firem Staedler, Eulenspiegel, Cleopatre, C-Kreul, Hotex, Elco a dalších značek v oboru kreativního tvoření.

Produkty uvedených značek se snažíme postupně umísťovat v papírnictvích, kreativních obchodech, výtvarných potřebách, v obchodech s hračkami. Také se prezentujeme na výstavách, kurzech, v televizních pořadech jako například Rady ptáka Loskutáka, Sama doma, Receptář prima nápadů a dalších.
 
 
   
Nabídka od Kreativní svět s.r.o. pro školy :