skolky
 
menu
 
  
 
   
Firma : Chata Obchodka
Ulice : Hynčice pod Sušinou 20
Město : Hynčice pod Sušinou
Kraj :
   
Kontaktní osoba : Pavel Kolomazník
   
   
Telefon: 777 284 223     Mobil: 732 700 935  
 
     
Email : chataobchodka@gmail.com  
Url : www.chata-obchodka.cz  
     
Popis činnosti :  
   
 

Chata Obchodka


Hynčice pod Sušinou je obec ležící v údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Kralického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. Zmínka o obci je již z 16. století.

V této čisté přírodě se nachází naše Chata Obchodka, která je zařízena v domáckém stylu a nabízí příjemnou rekreaci.


Kapacita chaty je 70 lůžek. Pokoje jsou třílůžkové, čtyřlůžkové i vícelůžkové a prostory jsou nekuřácké.


Chata je vhodná pro větší skupiny.

 
   
 

Vybavení - služby


Chata je vybavena společným sociálním zařízením, dvěmi společenskými místnostmi s TV. Mezi výhody patří víceúčelové hřiště, úschovna kol a lyží, parkování přímo u objektu. U chaty je stylové venkovní posezení s ohništěm.


Obchodka dále disponuje vlastní kuchyní s jídelnou. Možnost ubytování s plnou penzí.


Naši chatu Obchodku s lyžařským vlekem využívají především velké skupiny k lyžařským výcvikům, školám v přírodě či ozdravným pobytům...


Autobusová zastávka je 3 km.


Vlaková zastávka je 4 km.


Fotogalerie interiéru a okolí chaty zde.

 
   
 

Lyžařské kurzy

an imageLyžování pro každého. V blízkosti je lyžařský svah s vlekem. Od ubytování je 100 metrů vzdálená lyžařská škola s půjčovnou lyží. Do střediska v zimě jezdí skibus. V okolí jsou také běžkařské terény (Paprsek, Kunčice, Olšanka)… Chata má úschovnu lyží a 20 parkovacích míst přímo u objektu.


Škola v přírodě

an imageV krásném okolí Hynčic jsou turistické trasy vhodné na nízkohorskou turistiku po východním úbočí vnitrozemského hřbetu masivu Kralického Sněžníku, tůrám do centra masivu na Sušinu 1321 m.n.m a dále k pramenům Moravy a na vrchol Kralického Sněžníku 1423 m.n.m. Přímo v Hynčicích je ranč s domácími zvířaty. Na farmě probíhá ekologická výchova s využitím původních plemen zvířat.
Ozdravné tábory

an imageProstor je vhodný k různým ozdravným pobytům či táborům. V okolí jsou turistické trasy, které jsou nenáročné a zavedou vás na krásná místa jako třeba Staré Město pod Sněžníkem, které je nazýváno křižovatkou turistických cest na Králický Sněžník a západní část Rychlebských hor. 

 
 
   
Nabídka od Chata Obchodka pro školy :  

Rekreace na chatě Obchodka

Hynčice pod Sušinou je obec ležící v údolí Chrastického potoka na východním svahu masivu Kralického Sněžníku se střední nadmořskou výškou 674 m. V této čisté přírodě se nachází naše Chata Obchodka, která je zařízena v domáckém stylu a nabízí příjemnou rekreaci. 

Kapacita chaty je 70 lůžek. Pokoje jsou třílůžkové, čtyřlůžkové i vícelůžkové a prostory jsou nekuřácké. Chata je vhodná pro větší skupiny.

Web : www.chata-obchodka.cz
Datum vložení : 06.05 15:01 - 2013