skolky
 
menu
   
  
 
   
Firma : KOMA MODULAR s.r.o.
Ulice : Říčanská 1191
Město : Vizovice
Kraj : Zlínský
   
Kontaktní osoba : Martin Hart
   
IČO : 46966170        DIČ : CZ46966170
   
Telefon: 577007711     Mobil: 602716746  
Telefon: 577007713     Telefon: 577007711  
 
     
Email : marketing@container.cz  
Url : www.koma-modular.cz/realizace-skolske  
     
Popis činnosti :  
   
  Ušetříme Vám peníze, čas a nervy. Máte nedostatek prostoru? Nechcete ale investovat do nových staveb, protože máte obavy s využitelností nabytých kapacit za několik let? Tak právě pro Vás je výhodná modulární výstavba. Když už nebudete využívat nové prostory, můžete je bez problémů přemístit na nové místo nebo prodat budovu bez vazby na pozemek. V každém oboru se vymýšlejí nové metody, které jsou rychlejší, kvalitnější a cenově výhodnější. A přesně taková je i modulární výstavba ve stavebním oboru. Spolupracujeme s významnými architekty, Vaše školské budovy budou svěží, architektonicky přitažlivé a hlavně, budete je mít rychle.  
   
  Modulární výstavba je trendy. Je rychlejší, úspornější a ekonomičtější. Ve všech oborech se vymýšlejí nové metody výroby nebo služeb právě proto, aby nový způsob byl kvalitnější, rychlejší a ekonomicky výhodnější a právě taková je modulární výstavba ve stavebnictví.  
   
  Školy a mateřské školy rychle, kvalitně, designově.
Od ekonomické, přes velkokapacitní po nízkoenergetické.Prodej, pronájem, splátkový prodej, zpětný odkup. Využijte výhod modulární výstavby.
 
 
   
Nabídka od KOMA MODULAR s.r.o. pro školy :  

Mateřská škola ihned

Nebojte se modulárních staveb. Dodáme rychle a bez dodatečných vyčíslování vícenákladů designové, krásné i nízkoenergetické modulární Mateřské školy. Ověřte si u spokojených uživatelů.Web : wwww.prostarosty.cz
Email : marketing@koma-modular.cz
Datum vložení : 22.01 09:03 - 2018